Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez egy olyan kerdes, hogy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiterdekel1234567 kérdése:

Ez egy olyan kerdes, hogy mit tennel HA?

Figyelt kérdés

(Szoval csak megjegyzem a kerdes elott , hogy sok kiirt kerdest lattam mar errol : hogyan szakitsak a parommal? Erre jottek valaszok ami persze igaz , de mindig ott van egy DE . Szoval a valasz a kerdesre . Csak mond meg neki jobb annal , hogy hazudsz neki . Vagy, hogy milyen buta vagy nemcsak , hogy magadnak hazudsz neki is . Megerdemli , hogy ne legyen veled . Szanalmas.. es itt jon az a bizonyos DE nemtudhatod , hogy van e ebben "tapasztalata" azaz elso kapcsolat vagy mindig vele szkitottak es ot a szkitasokat (persze mindenkit ) rosszul viselte es nem akarja azt az erzest masnak okozni .. )


Tehat kerlek Titeket , hogy ebbe kepzeljetek magatokat . Fefiak nok , fiuk lanyok valaszat is varom . Ha nemet es kort is kapok azt megkoszonnem.

Szoval a szitu : talalkozol egy emberrel nagyon megtetszik randiztok es kialakul a kapcsolat de a kapcsolat folyaman sok mindenre rajossz .. arra hogy eddig elotted egy 5 eves kapcsolata volt amiben az urolso 3 ev hazugsag volt neki . Megcsaltak , atvertek, leneztek es labtorolnek hasznaltak. Onbizalma nulla ongyilkos is akart lenni. Kapott segitsegett nagyon nehezen ugy ahogy kiheverte .. benned is nagyon nehezen kezdtt el megbizni . De ugyanekkor nem csak erre jottel ra hanem egy ev elteltevel , a hibait is felfedezted. Egy kettovel egyut tudnal elni de a tobbivel nem. Nem vagy annyira boldog. Megprobaltad ezt vele megbeszelni de o ilyen valtozni nem akar/nem tud az mindegy . Arra a dontesre jutsz , hogy neked menned kell mert igy ez nem jo. De azert szereted , torodsz vele es felsz , hogy szkitasz vele visszaesik abba a helyzetbe amibe legelosszor akar rosszabb lesz a helyzet . Ongyilkos is lehet.



A kerdes az ennel a helyeztnel mit mondanal a szakitasnal ? Hogyan tenned ? Tehat kerlek ird le az egesz helyzetet. Leulok vele otthon es ezt mondanam vagy elvinnem vacsorazni es ott ezt mondanam .. barmit.

Akar aki mar tapasztalt ilyet o mitt tettt mi lett utana?


Elore is koszi :)


2013. jún. 26. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem baromi bűntudatom lenne...De leülnék vele megbeszélni,hogy fontos nekem és szeretem,de ezzel,meg ezzel a hibával nem tudok együtt élni. Végül finoman megkérném hogy ne legyen öngyilkos,mert nekem nagyon hiányozna. Az elkövetkező hónapokban pedig megpróbálnám növelni az önbizalmát,úgy hogy egy pszichológustól kérnék tanácsot. A legjobb az lenne ,ha azzal tudnék beszélni,aki őt kezelte régebben.

15/l

2013. jún. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na jó ez lehet nagyon béna válasz lesz, de nem tudnád "rávenni" hogy ő szakítson veled? Mert ha én szakítanék vele, és esetleg hülyeséget csinálna utána vagy lelkileg összeomolna, azt biztos jó ideig nem tudnám magamnak megbocsátani. De ha esetleg, nem tennéd magad 110%osan oda a kapcsolatotoknak, és idővel ő jönne rá, hogy másra vágyik, jobbra vágyik (és ezzel eszem ágában sincs téged sértegetni) és tovább akar állni, ezért szakít veled, így neked úgymond nincs lehetőséged összetörni őt.
2013. jún. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Detto ugyanebben a helyzetben voltam pár éve. Szóval a saját tapasztalatomat tudom leírni. A srác nagyon érzékeny típus volt. Előző barátnője/barátnői mind őt dobták ki, nem kellett nekik mégsem, megcsalták, stb. Az én helyzetem az volt, hogy barátok voltunk, utána azt hittem hogy valamit érzek iránta, hisz mindig olyan kedves volt, megértő, mindig meghallgatott. Mint egy nagyon jó barátnő, de pasiban. Mi nők vágyunk egy ilyen kapcsolatra, de valljuk be, ez nekünk kevés. Mi vágyunk arra is, hogy egy erős társunk legyen, aki kiáll, határozott, és férfias. Ezek mind hiányoztak belőle, lásd érzékeny, barátnő típus.

Szóval végül csak egy pár voltunk, és az elején minden ment is, szerettem (legalábbis azt hittem), aztán megjöttek a hibái, ahogy nálad is. Elsírta magát nyilvánosan, nem egyezett a világról alkotott képünk, rámakaszkodott, mint egy kiskutya, egy idő után már az érzelgőssége is zavaró volt.

Tudtam hogy korábban előző barátnője miatt öngyilkos akart lenni (gyógyszer), de megtalálték, és kórházban segítettek neki. Nekem is mondta hogy ha elhagynám, öngyilkos lenne, meg ilyenek. Sokáig ezzel sakkban tartott. De rájöttem hogy ha ez így megy, akkor vagy én megyek tönkre, vagy ő, de ez sehogy sem jó.

Én úgy szakítottam vele, hogy elmentünk sétálni, és egy csendesebb, kevésbé nyilvános parkban leültünk egy padra, és elmondtam neki ezt az egészet. Persze megint csak sírt (fenét, hangosan zokogott), számomra már nagyon kellemetlen (vérciki) volt. De nagyon erős voltam, tartottam magam, csak az járt a fejemben hogy nekem jobb lesz. Önzőnek hangzik, de ez így van. Végül mikor ott akartam hagyni, megfogott, nem engedett el, levágta magát a földre, úgy átfogta a lábam, hogy ne tudjak elmenni. Valahogy csak kiszabadultam, és otthagytam faképnél. Durva megoldásnak tűnik, de más nem használt. Ezek után hónapokig nem mentem a környékükre sem, pedig nem messze laktak tőlem, inkább más útvonalat válaszottam, nem jártam olyan helyekre, ahol ő is ott lehetett. Furcsa volt, de így új embereket ismerhettem meg, új dolgok kerültek az életemben, őt pedig szép lassan elfelejtettem. A srác persze nem csinált semmit, és pár hétre rá újra megvolt a nagy szerelme.

Azt tudom neked tanácsolni, ha szakítasz vele, semmiképp se egymás lakásán, se nálad, se nála, mert ha bekattan, és olyan mint az enyém volt, akkor akár veszélyessé is fajulhat a dolog. Ha lefog, könyörög, fenyeget, bármit csinál, a lakásból nem szabadulhatsz. Elállhatja az utat, fenyegethet késsel, ollóval, bármivel. Nagyon veszélyes. Viszont ez a nyilvánosságra sem tartozik, semmiképp ne étterem, ilyen helyre ne menjetek, ahol sok ember van. Inkább keress a városodban egy csendes parkot, vagy szobrot, vagy ilyesmi, ahol nincsenek sokan a közelben, vagy egyáltalán nincsenek, de van neked menekülési útvonalad. Több is. Durván hangzik, de tanulj az én hibámból. És legyél erős. Hiába mondja hogy még egy esély, megváltozik, meg minden. Ha eddig nem tette, ezután sem fog. És ne húzd sokáig. TÖmör legyél, rövid, de ne az a ,,Szia! Szakítani akarok! HEllo". Ne áltasd hogy ülsz még vele ott órákig. Hagyd ott. Egyszer úgyis el fog menni.

A következmények. Hát ezt nem tudom hogy a te srácod milyen. De ha mégis csinál valamit, akkor az nem temiattad lesz, ez nagyon fontos. Ő választotta a rosszabbik megoldást, ő döntött úgy ha öngyilkos lesz, egyedül, és CSAK és KIZÁRÓLAG az ő hibája ha lekerül a padlóra, onnan nem tud felálni. Ha nem tud megküzdeni a bajaival, arról nem te tehetsz. Ha te már lezártad, akkor onnantól kezdve már vagy TE, és van Ő, de már nincs TI.

CSak kitartást, és erőt kívánok neked, és utána vegyél egy nagy levegőt. Sok sikert!

2013. jún. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!