Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalni a szerelmünket mivel jár?

Figyelt kérdés

Soha nem csaltam meg a barátomat, akivel régóta együtt vagyok , de ő annyiszor megalázott és ordított velem jogtalanul, elvette az életemet is kb , sehova nem engedett soha. Szerettem őt úgyhogy tűrtem. Mostanában egyre inkább úgy érzem hogy elegem van,szakítani nem bírok még mert szeretem még, de már nem úgy.

Most van egy fiú aki kedves velem , nem akarok tőle sok mindent a fiú is tudja hogy van barátom, csak együtt akarunk aludni nem tudom , hogy mi lenne belőle. De félek ha megcsalom a barátomat lelki problémám lesznek..

Milyen megcsalni egy ilyen személyt? Aki már tapasztalata.


2013. jún. 26. 21:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
UNDORÍTÓ, UTOLSÓ SZAR DOLOG
2013. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem éreznéd túl jól magad utánna, hidd el!

Ne is miatta, hanem magad miatt ne csináld! Inkább szakíts vele!

2013. jún. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

levágják a fejed


Amúgy az egyik legundorítóbb dolog!Rohadt nagy fájdalmat tud okozni a 'megcsalt' személynek..

2013. jún. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ne csináld!!

Tapasztalatbol mondom,én már csaltam meg a barátomat, miután megtörtént,másnaptol kezdve elsemtudom mondani milyen büntudatot éreztem! :(

Egy évig titkoltam,de a megcsalás napjátol kezdve én abban az évben,majdnem mindennap sirtam,ugyhogy szenvedtem emiatt eleget úgymond "megbűnhődtem érte"és mikor vele voltam, kisebb dolgokon is rámjött a sírás,bármi legyen az,és csodálkozott hogy miért sírok mert előtte nem ilyen voltam!

Aztán beszélgettünk,szóba került a megcsalás,és nembirtam tovább tartani magam,nagyon kiakadtam és elmondtam neki!

Megbeszéltük ,első és utolsó alkalom volt hogy ilyet tettem,soha többet nemtudnám megtenni!

NE CSALD MEG!

Inkább szakíts előtte mint hogy megcsald!!

2013. jún. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én így is mindennap sírok miatta, azért amit tesz velem.vagyis már egy hete nem sirtam miatta..azt hiszem tudom miert nem.azert mert mar kezdek rajonni hogy ez a kapcsolat semmit sem er igy.nagyon szefetem de nem lehet vele elni.annyit kuzdottem erte mar. Ez a fiu aki jonne hozzam regen nagyon szerettem,rendes fiu.nem akarok tole semmit,de felek hogy elcsabit foleg most ilyen allapotban.es eleg erkolcsos vagyok felek hogy nagyon bannam..:(
2013. jún. 26. 22:04
 6/12 anonim ***** válasza:
ha ekkora ganéj szakíts vele. Ne kínozd magad légyszi.
2013. jún. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi legye..nem fogom megcsalni, de mindenképpen ismerkedek a másik fiúval szerintem..
2013. jún. 27. 10:35
 8/12 anonim ***** válasza:

Hiába szereted, ha folyton csak megaláz, szakítsd vele!

Hidd el, jobb lesz így!

(Én is hasonló helyzetben vagyok, de valószínűleg el kell felejtenem, mert csak kihasznál..)

2013. jún. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
A francba most mondtam le a másik fiút mert nagyon rosszul éreztem magam a barátom miatt.de nagyon megbántam hogy lemondtam.most mi legyen?? :/
2013. jún. 27. 17:31
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát akkor ezt kicsit elszúrtad.. :\

Figyelj, ha nem szeret a 'szerelmed', akkor nincs értelme.Ha csak kihasznál, akkor sokkal jobbat érdemelnél.

Amúgy hány éves(ek) vagy(tok)?

2013. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!