Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy a vőlegényem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy a vőlegényem nem bízik bennem? Vagy én kombinálom túl?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk együtt, eddig gumival védekeztünk mert nekem emésztési problémáim voltak, nem lett volna biztos a tabi. De már 3 hónapja minden rendben, fel is ajánlottam hogy akkor váltsunk. Ő mondta hogy felőle szedhetek gyógyszert, de ő fog gumit is használni, az a biztos.


Mit gondoltok erről?


2013. jún. 27. 09:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%
Mi azzal a probléma, hogy ő plusz védekezést is igénybe vesz? Szerintem semmi, nem kell ilyesmin fennakadni. :)
2013. jún. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Azt gondolom, hogy nagyon nem akar még gyereket, és tesz is érte. Ennyi.

Ha legközelebb gond lesz az emésztéseddel, könnyen becsúszik egy gyerek.

Másrészt ha neki az óvszer megfelel, akkor nincs értelme feleslegesen hormonokkal bombázni a szervezeted, főleg ha ezek szerint eleve nem vagy tökéletesen egészséges.


Függetlenül attól, hogy te rendesen szeded, még becsúszhat terhesség, akár egy átlagos hasmenés is elég hozzá. Ez nem bizalom kérdése. Illetve attól, hogy a fogamzásgátlókban nem bízik, még benned megbízhat 100%-ig.

2013. jún. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Lehet csak megszokta a gondolatot az elmúlt időben, hogy a gyógyszer nem százszázalékos, ha egy emésztési probléma csökkentheti a hatását, akkor inkább maradjon csak a biztos gumi. Miért az jutott először eszedbe, hogy nem bízik? :) rossz vagy? ( csak mert nekem egyből az jutott volna, hogy megcsal, de nem felidegesíteni akarlak, csak én ilyen gyanakvó vagyok :) )
2013. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
Vagy csak abban nem bizik,hogy nem ujul ki a betegséged,és máris nem ért semmit a tabletta.
2013. jún. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Egyébként, miért nem kérdezed meg tőle? Én úgy képzelem, ha egyszer valakit olyan státuszba tennék, hogy vőlegény, azt hiszem pikk-pakk lerendeznénk ilyesfajta kételyeket.
2013. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
Ezt hívják felelősségteljes magatartásnak. Nem újjal mutogat rád, és tőled várja a védekezést, hanem ő maga is tesz érte. Tudatosan akar gyereket vállalni majd ha eljön az idő. Úgyhogy azt gondolom, hogy örülj neki, és ne ilyeneken gondolkodj hogy nem bízik benned.
2013. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
83%

Egyszerüen nem akar még gyereket, itt is mindenki azt javasolja, hogy ha egy férfi tutira nem akar, akkor húzzon gumit.

Elég ha elfelejted, vagy kiújul az emésztési problémád,és ott abaj, önhibádon kívül is.

Ne magyarázd túl...:)

2013. jún. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%

Pont itt egy témába vágó másik kérdés.( Ő történetesen bízott a barátnőjében és így járt)


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2013. jún. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem túlkombinálod. Ha még nem akar gyereket, neki is jogában áll ellene védekezni. :)

Mi nem használunk gumit, csak tabit szedek, de párom úgy van vele, hogy nem baj, ha jön a baba. Bár azt is tudja rólam, hogy mindig pontosan beszedem, mert a telefonomban van rá emlékeztető is.

2013. jún. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
3%

Ez egy hülye kifogás, hogy biztos a betegség kiújulásától fél. Ha elvesz feleségül, akkor elvileg bíznia kellene benned, és elhinnie, hogy igenis szólsz, ha ilyesmi előfordul, utána egy hétig kell kb. óvszerrel védekezni.


A tablettás védekezés előnye, hogy az együttlét így jóval intimebb, közelibb élmény mind nő, mind férfi számára is. Engem őszintén szólva bántana, ha a párom erre nem vágyna.


Egyébként azért van minden védekezési módszerre ráírva, hogy nem 100%-os, hogy lehessen mire fogni (értsd: ha 100%-os védettség lenne ráírva, minden idióta őket perelné). Az óvszer és a tabletta is 100%-os, ha megfelelően használják. Sokan viszont még véletlenül sem fogják bevallani, hogy 1-2 órás eltérésekkel szedték a tablettát (ami igenis csökkenti a hatófokát) vagy épp hánytak/hasmenésük volt valamelyik nap, vagy éppenséggel nem néztek utána, hogy a gyógyszer amit szedek antibiotikum, inkább ráfogják, hogy gyógyszer mellett estek teherbe, mert másra mutogatni mindig könnyebb.


Sokszor szokták felhozni a különböző hormonszinteket, ami természetesen emberenként változó, mint kifogást. Erre csak annyit tudok mondani, hogy normális nőgyógyász vizsgálat nélkül nem ír fel tablettát, ugyanis többek között ebből a vizsgálatból derül ki, hogy mekkora hormonmennyiségre van szüksége a szervezetnek az ovuláció megakadályozásához. Aki enélkül írat fel gyógyszert, az vessen magára.

2013. jún. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!