Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg zsarolás lenne?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy férfival pár hete. És mikor megtudtam, hogy ugyan már elvált több mint két éve még mindig az ex nejével lakik egy lakásban, akkor közöltem vele, hogy csak akkor lehet köztünk komolyabb kapcsolat, ha elköltözik tőle. Erre megkérdezte tőlem, hogy hogy jövök én ahhoz, hogy ilyennel zsaroljam. Szerintem ez nem zsarolás. Én csak szeretnék egy tiszta helyzetet, mert ez nem az. Szerinte ez így teljesen rendben van, és nem érti, hogy addig amíg nincs köztünk komoly kapcsolat addig miért nem lakhat továbbra is az exével. Az én értékrendemben viszont ez kizárja a komoly kapcsolatot. Még annyit, hogy nincs gyerekük, tehát nem mondhatja, hogy azért lakik ott, mert hát ott a gyerek. Vélemények? Én 34/N, ő 39/F.

2013. jún. 27. 15:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem zsarolás. De én nem is állnék vele többet szóba.
2013. jún. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Ez tőleed teljesen jogos elvárás.A pasi egyszerűen lusta ,vagy szegény hogy elköltözzön,vagy nem vagy neki komoly.
2013. jún. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
A bontóperes végzést is bemutatta ugye?
2013. jún. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen, vagyok annyira gyanakvó, hogy bizony elkértem tőlem a válóperes papírt. Innen tudom, hogy mióta is vannak elválva.
2013. jún. 27. 15:46
 5/18 A kérdező kommentje:
Bocs, szóval tőle kértem el.
2013. jún. 27. 15:46
 6/18 anonim ***** válasza:
Na akkor ez érdekes egy törénet lehet...
2013. jún. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. jún. 27. 15:49
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem sem zsarolás, ő hogy jön ahhoz, hogy ilyen hülyeséggel védekezzen. Szerintem teljesen igazad van, ez nem egy egészséges helyzet. Ráadásul ördögi kör: ő azt állítja, hogy amíg nincs köztetek komoly kapcsolat, addig nem költözik el, te viszont ebben a helyzetben nem tudsz komoly kapcsolatot kialakítani vele. Tanácsot nem tudok adni, csak annyit, hogy ezt meg kell beszélnetek, jó lenne, ha megértené, hogy ez a helyzet nem egészen normális. Esetleg a környezetetekben lévőket, leginkább az ő barátait belevonhatod a dologba, talán ha többen magyarázzák el neki a dolgot, akkor könnyebben megérti. Az exfeleséggel mi a helyzet? Utolsó megoldásként én akár vele is beszélnék erről, nőként lehetséges, hogy meg fog érteni téged. A kérdésre válaszolva pedig nem, nem zsarolás.
2013. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Csak mert én pl. fél évvel a papírok beadása előtt elköltöztem és inkább mennék a híd alá, mint újra összebútorozzak vele.
2013. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Szerintem az ex pont abban bízik, hogy így nem jön össze vele senki komoly kapcsolatra, és így hiába ex mésigcsak vele él még mindig.

Amúgy nem találkoztam még vele. A közös ismerősöktől annyit tudok, hogy egy végtelenül kedves teremtés, egészen addig, amíg alkoholhoz nem jut.

2013. jún. 27. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!