Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Undorító dolog, de megcsaltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Undorító dolog, de megcsaltam a Barátom. Megőrülök, mit tegyek?!

Figyelt kérdés
Csak egy csók volt, soha nem gondoltam volna, hogy én ilyenre vagyok képes. Azóta nap, mint nap szétvet a bűntudat és a fájdalom, tükörbe nem tudok nézni. Elég erős okok miatt jutottam sajnos idáig. Sokan elfogtok ítélni, de mit tegyek?
2013. jún. 27. 21:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy juthat el valaki a megcsalásig.. Mert ha szereted, nem teszed meg, ha meg nem annyira fontos már, inkább szakíts.

Viszont ebben az esetben szerintem mondd el neki, értékelni fogja az őszinteségedet, és látni fogja hogy tényleg megbántad..

2013. jún. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Visszavontam az előző válaszom. Ez a pasi semmit nem érdemel. Szakíts és kész. Az, hogy képes voltál megcsalni, azt jelenti, hogy nagyon nincs rendben a kapcsolat, ki kell belőle lépni.
2013. jún. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Az én egyik exem is hasonló kaliber volt mint a barátod...a legvége az lett, hogy összefeküdt egy másik csajjal, szakítottam, erre megütött, én meg visszaütöttem. Könyörgött, hogy maradjak vele, térdre borult, majd mikor közöltem hogy vége, elmondott minden k.vának és r.bancnak, és ehhez hasonlók. Ő még azt is megszabta hogy szex közben csakis ő lehet felül....:D Egyébként engem is be akart korlátozni, de mivel távkapcsolatban éltünk, nem tudta megakadályozni, hogy a barátnőimmel lógjak. Csak utólag puffogott...Hála az égnek megszabadultam tőle, és azóta férjhez mentem egy normális pasihoz:)


Mond el neki!!!!! Aztán dobd ki! Jobb ha elhagyod, mert a végén még nekiáll verni....Keress értelmes rendes pasit aki szeret és nem egy idióta vadállat! Én már azt se engedném hogy felemelje a hangját, nem hogy korlátozzon...


27/N

2013. jún. 28. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. jún. 28. 11:35
 15/15 anonim ***** válasza:
mond el az igazat
2013. jún. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!