Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan tilt el és féltékenyke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan tilt el és féltékenykedik?

Figyelt kérdés
Másfél éve van barátom. Szeretem. De van egy évfolyamtársam, aki exem és mára már egyben a legjobb barátom is akivel szivesen töltöm a szabadidőm. Eljárunk bulizni, hülyülünk, rossz időben átmegyünk egymáshoz filmezni vagy csak dumálni, kajálni stb. Rugalmas és bármire nyitott (a barátom sajnos nemilyen), a hülyeségi szintje megüti az enyémet, de egy picit fel is nézek rá mert egy csomó dolgot tanulok tőle.:) Ha összeveszünk a barátommal, hozzá fordulok, ő vigasztal, ha neki tetszik egy csaj én adok tanácsot, hogy mit vegyen fel a randira, és mivel hetente más bnője van ezért én "szidom" le, hogy komolyodjon már egy picit. Tehát tipikus legjobb barát. Ettől függetlenül heti 4x simán van időm a páromra, már nem akarok semmit az exemtől, sőt nemis tekitünk úgy egymásra mint 'ex'. A régi dokgaink nemis nagyon jönnek fel, csak ritkán szoktunk róla beszélni, végülis csak 3hónapig voltunk együtt (nekem ő volt az első szerelmem) aztán fél évig hevertem ki a szakítást, de amint megismertem a mostani barátomat, már el sem tudnám képzelni az életem mással. Ő ennek ellenére féltékenykedik, és most már odáig fajult a dolog, hogy azt mondta döntsek. Vagy a legjobb barátom vagy ő.
2013. jún. 28. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
hehe miért te hogy éreznéd magad, ha a barátod a volt barátnőjéhez járna át filmezni, meg vele csinálna programokat.....?
2013. jún. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Először is tekintettel lehetnél a barátodra. Ha az exed komolyan akarna csajozni, akkor nem veled hülyülne. Ilyen nincs. Vannak az embernek jóbarátai, de nem így. Amúgy meg amikor ilyen közös programod van az exeddel, akkormeg kéne hívnod a barátodat is, hogy ne érezze magát kiszorítva. Majd akkor meglátod hogy mi a helyzet. Ha az exed kiakad, akkor többet akar, ha nem, akkor megér egy próbát.
2013. jún. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha pároddal jól menne a dolog, akkor azon túl, hogy a párod, ő lenne a legjobb barátod is!

Az ellenkező nemből haverok beleférnek a párkapcsolatba, de legjobb barát nem.

2013. jún. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerintem ez azért túl sok. Nekem is van nagyon közeli fiú barátom, néha találkozunk, elmegyünk kávézni, beszélgetünk - legtöbbet neten, de amíg együtt voltam a barátommal eszembe nem jutott volna mással bulizni. Most szakítottunk, és vele is nagyon jóban maradtunk, de ha lesz egy új kapcsolatom, akkor valószínűleg normális esetben ezek a szerepek felcserélődnek, és vele is csak ritkábban találkozunk majd, meg csak beszélgetni. Hát... én nem vagyok egy mindenre féltékeny típus, de azt hiszem, elhanyagolod a jelenlegi barátod az exed javára. Ha nem tudod vele legalább olyan jól érezni magad, akkor kár ám erőltetni a dolgot.
2013. jún. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mindkettőjükkel jól érzem magam. Csak a barátomba szerelmes vagyok, az exem pedig már úgy nem jelent semmit. 2 éve már szakítottunk, szóval elég régi téma. Egyébként biztos, hogy nem akar tőlem semmit, mivel anno ő szakított velem, énis csak egy naív kiscsaj voltam, akit ugyanúgy be tudott etetni mint a mostani barátnőit. (Sajnálom őket.) Szóval tényleg csak barátként nézünk egymásra, örülnék ha a párom is tudná és elfogadná ezt.
2013. jún. 28. 15:24
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor tudja elfogadni és megérteni, ha megismeri, és látja h hogyan viselkedik veled.
2013. jún. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom majd így. :)
2013. jún. 28. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!