Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valakinek van párja, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek van párja, akkor normális dolog ha társkeresö oldalakra regisztrál be?

Figyelt kérdés
És azt mondja csak beszélget!Nos tényleg csak az elolvastam mert feltötem a jelszavát!Csak nem értem ha valakinek van valakije,minek kell csevegni más csajokkal?
2008. okt. 17. 09:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem normális. Nyilván kiváncsi más csajokra, de melletted ne érdekleje más, főleg ilyen szinten. Éb kiverném a dilit!
2008. okt. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%

Azért, mert az ember társas lény. És kapcsolatai nem korlátozódnak kizárólag a választottja felé. Persze ez ebben a formában nem a legszerencsésebb megoldás a "kapcsolatépítésre."

Azonban előny, hogy tudsz róla, megbeszéltétek, nem hazudott, nem tagadott. Ráadásul aki aljas volt, az te voltál, hiszen "feltörted" a jelszavát, beléptél és kutakodtál utána. Ez pedig már nem éppen bizalmi tényező.


Valószínűleg, hogy nem elégül ki a párod melletted. És itt nem szexuálisan, hanem társadalmilag, emberileg értem. Próbálj vele többet beszélgetni, érdekes, neki tetsző témákról, elmenni kirándulni, hétvégi programok, stb. Ha pedig vagy vele bizalommal, az egyszerű "csevegés" más nőkkel tovább fog gyűrűzni...

2008. okt. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Végülis ez nem megcsalád, de jogosan felmerül a kérdés benne, hogy miért van szüksége erre?

Szerintem azt az időt, míg a neten ismerkedik inkább rád fordítaná....Ha társaságra van szüksége, akkor meg menjetek el a barátaitokkal egy kávézóba, és ott jókat lehet beszélgetni.

Szerintem ez nem annyira normális dolog, ha másokkal ismerkedik neten, én nem venném ezt annyira jó néven.

Petranova

2008. okt. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Az első válaszadóval értek együtt.Ha van társa, minek kell társkeresőzni?Ez sem a bizalom jele...
2008. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem normális. A férfiakat mindig hajtani fogja a kíváncsiság, és mi van abban ha beszélget velük? Attól még veled fekszik le nem? Ne hisztizz, mert pont azzal lököd majd más ágyába.
2008. okt. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
30%
Mi nők is ismerkedünk a neten, csak ti hiszékeny pasik nem tudjátok...
2008. okt. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
De minekell másokkal csevegnie?Mért nem inkább velem van olyankor?
2008. okt. 17. 13:15
 8/14 anonim ***** válasza:
38%
Azért nem veled beszélget olyankor, mert egy valamit nem tudsz neki megadni: az újdonság varázsát.
2008. okt. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ha újdonságra vágyik akkor mehet!Márt mondtam neki,de megy!
2008. okt. 17. 14:25
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

Lol... feltörted a jelszavát, elolvastad a levelezését... remélem rájön és kidob téged, ennél gerinctelenebb dolgot kitalálni sem lehet. Sőt, még indokolatlan volt a hisztid, de azért még a szemére veted, h miért áll szóba más emberekkel... Te nem szoktál fiúkkal beszélni? Ennyire ne akarj már papucsot nevelni belőle.

Ilyen csajom lenne, szénlapátot kapna tőlem szülinapra.

2008. okt. 17. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!