Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Javitsatok ki, ha tevedek, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Javitsatok ki, ha tevedek, de egy kapcsolatnak nem arrol kellene szolnia, hogy egymassal megertesben elunk, es figyelunk egymasra?

Figyelt kérdés

Parommal 3 eve elunk egyutt. Meg eleg fiatalok vagyunk, mindketten 21 evesek. Sokat veszekszunk, es mindig en vagyok a hibas, mert ahogy o fogalmaz, hisztizek es megsertodok. Pedig en utalom ezt, utalom ha szar kedvem van miatta, amikor veszekszunk. Es mindig van okom ra, megbant, megjegyzeseket tesz, nem tartja be az igereteit, sokszor masodlagos vagyok a sajat programjaival szemben.


Kerdem en, nyeljek le minden bantast es sertest, csak hogy jo legyen a kapcsolat?! Elegem van abbol, hogy mindig en vagyok a hibas, pedig en csak reagalok a bantasokra....

Varom a tapasztalaitokat, velemenyeiteket ebben a temaban!


Nagyob koszi,


21/L


2013. jún. 29. 20:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Legalább felét nyeld le és nézzétek meg, úgy mennyire javult a kapcsolatotok.

Tudod, az ember nem veszi észre néha a saját hibáit...

2013. jún. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De, arról kéne szólni, viszont a gyakorlatban a kapcsolatok 90%-a nem arról szól. Két kérdés: megpróbáltátok ezeket a dolgokat megbeszélni? Ha igen, és ennek ellenére is ilyen a kapcsolatotok, akkor miért vagytok együtt?
2013. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha túl nagy a harmónia, akkor meg azért lépnek le a csajok. Van rajta sapka, nincs rajta sapka.
2013. jún. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát nem egyszerű az együtt élés én, 4 évig éltem együtt egy lánnyal a vége már horrorisztikus volt minden apróságon veszekedtünk de nem azért mert komoly dolgok voltak, hanem a kapcsolatunk más részén lévő negatív dolgok vetültek ki erre... szóval neked kell tudni miért veszekedtek, és mérlegelni h mi a helyzet és időben lépni, vagy leülni megbeszélni és megoldani ha mind2 fél hajlik rá vagy ha tényleg sok a vita és megoldhatatlan hát akkor véget vetni...
2013. jún. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Milyen megjegyzéseket tesz? Mivel bánt meg?

Próbáld megbeszélni vele hogy ezeket ne mondja rád mert nem esik neked jól. Illetve próbálj meg nem törődni velük de ha nem változik akkor ti nem értitek meg egymást, de tényleg próbálj meg mindent h jobb legyen a viszonyotok

2013. jún. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!