Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/ Asszonyok, Nők! Benneteket nem zavar ha a párotok megnéz más lányokat miközben együtt vagytok?

Figyelt kérdés
Jópárszor mondtam neki a 2 év alatt hogy zavar mert alapjáraton kevés az önbizalmam és ezzel csak még rosszabbul érzem magam mellette, mintha nem is lennék elég jó neki. Mivel ha nekem van párom én nem szoktam a férfiakat végigmérni az utcán. Enegem nagyon dühít!
2013. júl. 1. 15:17
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
ne képzeljél már be magadnak hülyeségeket aki párkapcsolatban él azis megnéz más nőket te is nézzed meg a férfiakat :D
2013. júl. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Engem egyáltalán nem zavar, mert nem vagyok félténkeny típus.


És elfogadom, hogy attól, hogy szeret, nincs egy párduc testem, és hogy tőlem mérföldekkel jobb bukszák szaladgálnak mindenhol.


Velem van, érzem szeret, ennyi elég.


Nyugodtan ábrándozhat tőlem. Ez természetes férfiösztön.

2013. júl. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Lökött vagy! Van nálad jobb seggű lány és formásabb mellű is. Biztosan van minden egyes tulajdonságban nálad jobb. Te nem összességében akarsz a legjobb lenni, hanem minden részletben. Ez lehetetlenség.
2013. júl. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Általában én nem veszem észre, mert nem foglalkoztat. Tudom, hogy csak megnézi és ennyi, de olyan is van, hogy én mondom neki, hogy nézze meg milyen tuti :) ha más nézi meg őt azon akkor már jobban felkapom a fejem..
2013. júl. 3. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
engem nem zavar, sőt én tőlem azt is mndhtaja hgy ez a csaj milyne jó nő, nem érdekel, így legalább én is megtehetem ezt a pasikkal
2013. júl. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
én még régebben megszóltam neki ezt,mert már gusztustalannak tartottam,hogy jóhogynem tátott pofával...azóta már odafigyel vagy mi és ha meg is néz valakit csak ovatosan és az annyira nem zavar
2014. márc. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Persze, ez minden nőt zavar. De ha téged szeret, akkor ez nem kell zavarjon. Azért vagytok együtt.Neki te kell a legszebb légy.
2016. jún. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!