Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Ha valaki volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha valaki volt hasonló helyzetben, esetleg segítene?

Figyelt kérdés
Több mint négy éve együtt vagyunk a párommal. Együtt is élünk. Eleinte minden okés volt, elfogadtuk egymást olyannak amilyen, minden jó és rossz tulajdonságunkkal együtt. De az utóbbi pár hónapban nem tudom mit érzek, és állandóan ezen jár az agyam. Sokat beszélgettünk és rádöbbentem, hogy nem ugyanaz az életcélunk. Én is mást szeretnék, ő is. Ráadásul amióta meghalt az apukája (egy éve) arról szólnak a hetek, hogy hétfőtől péntekig dolgozik, hazajön eszik, alszik, reggel fölkel és elmegy. Hétvégén piálásról szól minden, de addig, hogy összeessen, ne tudjon magáról, én istápoljam. Nem érdekli, hogy mit gondolnak mások, vagy hogy én mit szeretnék. Én nem ihatok, nem kapcsolhatok ki, mert arra lusta hogy besétáljunk a városba, kocsival kell menni, és persze, nehogy már ő vezessen. Amikor iszik agresszív, és nem egyszer emelt kezet rám. Ezt mindig azzal magyaráztam, hogy csak részeg és nem tud tisztán gondolkodni. Egyébként meg nem érdekli semmi, teljesen magába fordult. Próbáltam vele beszélni, de akkor meg azzal fenyegetőzött, hogy öngyilkos lesz. A szex sem működik, nem kívánom őt. Nem tudom mit csináljak. Igazából nagyon szeretem, de sajnos csak úgy mintha csak a testvérem lenne. Nem akarom hogy elzülljön, mert tudom, ha elhagyom, akkor az lesz. Mit tegyek?
2013. júl. 2. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
El kell őt hagynod. Tudom, hogy nehéz, de gondolj arra, hogy csak a megszokás miatt. Hidd el, ez egyre csak rosszabb és rosszabb lesz, sosem fog megváltozni, maximum csak rossz irányba.
2013. júl. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egyrészt én nagyon úgy látom az általad leírtakból, hogy kapcsolatilag ennek vége. Másrészt, ami az emberi részt illeti, kérd szakember segítségét a számára. Magától nem tud kimászni, meg sem erőlteti magát, és még téged is bánt. Pszichológus, elvonókúra, ilyesmik kellenének alapból.
2013. júl. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat!
2013. júl. 2. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Ebben a kapcsolatban csakis saját magadnak ártasz, bárhogyan is szereted, mondd meg neki, hogy fenyegetõzzõn vagy csináljon,amit akar, de te nem vagy hajlandó mellette maradni.

Mivel kitartasz mellette, igy nem érdekli, hogy te hogyan érzel iránta.

2013. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

" arról szólnak a hetek, hogy hétfőtől péntekig dolgozik, hazajön eszik, alszik, reggel fölkel és elmegy."


Ezt hívják ÉLET-nek. Jó sz*r neki se faja ha állandóan melóznia kell, de a többségünknek ez a sorsa.


Hétvégén meg piál, hogy ne legyen öngyilkos a tudattól, hogy még 50 évig ez a f*s vár rá. Én meg tudom érteni. Ráadásul alig kap érte pénzt.

2013. júl. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, én is dolgozom, látástól mikulásig, majd négy óra után még egy óra az út gyalog haza, majd nekiállok főzni, mosni, takarítani, hogy legyen neki is mit vinnie másnap. De én is megtehetném, hogy hazaérek, és lesz@rok mindent, és beugrok az ágyba. Ettől nem lesz jobb senkinek. Mégis van olyan, hogy ennyi minden után, még azt mondja nekem, hogy jól elqrtam az ebédet, mert sótlan volt, és hogy ilyet ő meg nem eszik, hogy lehetek ilyen idióta, hogy még főzni sem tudok... Bocsi, hogy élek, más össze tenné a két kezét...
2013. júl. 2. 12:24
 7/12 anonim ***** válasza:

" majd négy óra után"


Mármint 4 óra munka után vagy 16.00-or végzel a 8 órával és utána mész hazafelé...?

2013. júl. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Fél nyolcra megyek reggel, akkor már előtte sétáltam egy órát, majd 16:00-kor letelik a munkaidőm, és újból sétálok egy órát haza, és ezután indul a második "műszakom" otthon. De nem ezen van a hangsúly. Én is hisztizhetnék, hogy minimálbért kapok.

És még otthon is lenyomok 3 óra hosszát főzéssel, és egyéb dolgokkal, és sokszor még meg sincs köszönve...

2013. júl. 2. 12:30
 9/12 anonim ***** válasza:

Hát akinek ez az Élet, az nagyon szomorú.

Mindenki kidolgozza a belét, van, aki több műszakban, mégis képes a másikra időt szakítani. Kifogásokat meg csak a lusta és a nemtörődöm emberek találnak. Akkor hogy is van ez?

Szerintem kedves Kérdező, hagyd ott a párodat, amilyen gyorsan csak tudod, ennél mindenki jobbat érdemel.

2013. júl. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Dolgozok, egyetemre jarok, baratom is dolgozik megis van idonk egymasra, nem arrol szol a hetvege, hogy igyuk le magunkat, szoval ne mondja senki, hogy ez normalis.

Apum masfel eve halt meg, baratom 7eves koraban vesztette el az edesapjat, megsem allt fejre ettol egyikunk sem. Megertem, hogy nagy veszteseg volt neki es nehez elfogadni es feldolgozni de akkor sem megoldas amit csinal.

Szerintem hagyd ott, mert ez igy nem kapcsolat, nem elet. Neki mindenkepp segitseg kene, hogy ebbol kimasszon, de ehez szakember kell, ebben segithetsz neki, de ne aldozd fel mgadat az egeszre, mert te is teljesen tonkremesz kozben es majd te jarsz pszichologushoz...

2013. júl. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!