Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melegek! Voltatok már hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Voltatok már hasonló helyzetben, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


1 éve vagyunk együtt barátommal,én 19F,ő 22F.


A probléma az,hogy ritkán tudunk találkozni,heti egy alkalomkor,mert róla nem tudják otthon,mert azt mondja,a szülei eléggé meleg ellenesek,így fél felvállalni engem.

Azt veszem rajta észre,hogy magával sincs 100%-ig megbékélve,holott a mai világban,azért ez már majdnem természetesnek számít.

Engem zavar a titkolózás,meg hogy folyton el kell játszanom,hogy egy 3-ad rangú haverja vagyok,aki néha a városban jár,és ott alszik nála.......rólam tudják otthon,közömbösen viszonyulnak ehhez a témához,ide jöhet,

viszont én nem sűrűn mehetek hozzá.....

Zavar hogy nem vállal fel a szülei előtt,és utálok hazudozni.....


Szerintetek mit tegyek?



2013. máj. 25. 13:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
58%
Azért kultúra-és szemléletfüggő, hogy mindenkinek "természetes"-e. Nem hinném, hogy minden családban örömtüzet gyújtanak egy ilyen hírre.
2013. máj. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
16%
Azért ez minden,csak nem egy normális heteró fiú-lány kapcsolat.....szóval szerintem se várd,hogy majd ugrálnak örömükben,hogy a fiúk pasival szexel,és elfelejthetik hogy valaha is lesz unokájuk......nem igazán értem,ti melegek annyira természetesnek veszitek ezt.....a heteró oldalt figyelembe se veszitek
2013. máj. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekünk melegeknek ez természetes,nektek meg a heteró szexuális párkapcsolat......mondtam már neki,hogy ha úgy akar élni,mint egy heteró,miért van velem?
2013. máj. 25. 13:21
 4/13 anonim ***** válasza:
85%
Próbáld megérteni az ő helyzetét is. Ha mégsem tudsz megbékélni a helyzettel akkor szakíts vagy próbáljatok összeköltözni.
2013. máj. 25. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

A kérdés melegeknek szólt. Ha a heterók ezt nem képesek figyelembe venni, mi miért vennénk figyelembe őket, hm? :) Különben senki nem mondta, hogy a heteroszexualitás nem természetes, csak azt, hogy a homoszexualitás IS az. Ez a jelenlegi, tudományosan elfogadott álláspont és ha valaki ezt képtelen elfogadni, az az ő problémája.


Kérdező, azt vedd figyelembe, hogy minden párkapcsolat kompromisszumokról szól. Ő is biztos enged neked egy csomó dologban, amivel ő nincs kibékülve (ha viszont nem így van, na akkor azon kell dolgozni). Ha viszont nem látsz így jövőt a kapcsolatotokban, és nem tudjátok megoldani a dolgot (heti 1 találkozás az tényleg kevés...), akkor ideje feladni, és másfelé keresgélni.

2013. máj. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Végül is nem zavar ha írnak heterók is,csak normális hangvételben......
2013. máj. 25. 14:18
 7/13 anonim ***** válasza:
7%
Na. Hát akkor hozzáfűzném hogy én is meleg vagyok. És engem is zavar a dolog. Pasival még nem voltam, nem is leszek. Van egy barátnőm, aki nő nemű. De kérdező. Te hogy lehetsz ennyire elmebeteg. Most mégis mit vársz? Nagyon jól tudod, hogy a szülei ellene vannak ennek a dolognak, amin őszintén szólva nem csodálkozok homokos létemre se. Én úgy tapasztaltam, hogy eléggé nehéz normális embert találni, akiben megbízhat a másik. Legye az buz:i vagy heteró. Szerintem inkább örülj hogy találtál valakit, akivel jól kijösz. Ne pedig nyávogjál mint valami fürdős ku.rva.
2013. máj. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen egyetértek! Ne rinyálj, hanem örülj h van egy olyan srác akivel heti egyszer találkozhatsz. Tudod mennyi meleg magányos? (én is) Figy ez nem természetes dolog. Szülei előtt elég szar lehet neki, pl ha nőről kérdezik.... te meg ezzel csak még jobban megnehezíted neki. Szakítsatok, ha nem bírod, és bebizonyítod, hogy nem is szereted.
2013. máj. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Velem is ez volt a helyzet és elég kellemetlen volt h 'egy haverként' voltam náluk havonta egyszer kb.. Tarts ki, ösztönözd néha esetleg, nézess vele ilyen témájú filmeket, meg majd magától is rájön egy idő után h jobb lesz úgy, ha nem titkolózik, mert nincs miért.

Hajrá. 22 F

2013. máj. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
nálunk hasonló a helyzet (én 20, barátom 23). én pesten tanulok de amúgy nem vagyok pesti. barátom pesti de nem tudják róla otthon így én is messze lakó haver vagyok aki néha ott alszik. de van lakásom a belvárosban és így szinte egész héten nálam alszik olyan címen hogy a csajánál van. nálatok nincs hasonló lehetőség? hogy nálatok legyetek?
2013. máj. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!