Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez gyerekes viselkedés?

Figyelt kérdés

barátom szakított velem, nem volt utána semmi gond, de egyszercsak nem írt már vissza, nem reagált arra amit írok úgyhogy picit mérges lettem, mert azt mondta ugyanugy szeretne velem beszélgetni 2-3 naponta

hétvégén egy társaságban buliztunk és hallotta ahogy szidtam őt. nem durván, de picit ittam és kijött belőlem a harag.

megsértődött annyira hogy kitörölt a facebookról. aztán magyarázatot is adott később hogy nem érezte szükségesnek hogy ismerősök legyünk,meg hogy ez a visszavágá, meg haragszik hogy szidtam ami teljesen érthető

azt hozzáteszem hogy 21 éves fiúról van szó....

vagy csak menekülne a bajok elől azért tette-e?


2013. júl. 2. 13:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, gyerekesen viselkedsz.
2013. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem menekül a bajok elől..meg talán annyira fáj a szakítás és annyira nem bírja h nem akar beszélni veled h visszaidézze a régi szép időket..
2013. júl. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

bocs, de azért mert nem írt vissza, miért is háborodtál fel?

a beszélgetés miatt miért is vonod kérdőre?

hát TE kezdted, erre még szidod is,

Te vagy a gyerekes, legyél türelmesebb, amúgy valakivel szakítasz nem is így kell viselkedni N

2013. júl. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 ASOT ***** válasza:
Te is meg ő is gyerekesen viselkedtek.
2013. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, gyerekesen viselkedsz.
2013. júl. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!