Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mennyi álmatlan, átzokog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi álmatlan, átzokogott éjszakat viselhet el egy ember, amikor a fájdalmat olyas valaki okozza, akit szeret?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 01:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
1 aztán rájön hogy butaság ilyen miatt sírni...
2013. júl. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez hülye kérdés, mert mindenkinél másmikor múlik ez el. Nálam még mindig tart, pedig már jó ideje csalódtam egy lányban. :S
2013. júl. 3. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
26%
Ha van időd gyakorira irni nincs baj hiddel.
2013. júl. 3. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sokat. De aztán megrázza magát és talpra áll, mert muszáj mindig tovább menni.
2013. júl. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Ha hajnalban nem alvással, hanem töprengéssel töltöm az időt,hidd el, van baj. A többieknek köszönöm a válaszukat!
2013. júl. 3. 01:46
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
ha a szívedre hallgatsz sokáig, ha az eszedre akkor gyorsan feldolgozod, utóbbit ne felejtsd el, N
2013. júl. 3. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
hehehehe
2013. júl. 3. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónap volt kb. Most jöttem rá, mekkora hülyeség volt egy lány miatt ennyit szívni. Alvászavaraim amúgy is voltak, de felerősödtek, egész éjjel töprengtem, és meg se tudnám számolni, mennyit költöttem alkoholra és cigarettára. Majd rájössz, hogy hülyeség amit most csinálsz, de ezen túl kell lenned. Ne siettesd, tudom hogy szar, de ez van. Később jobban fogod érezni magad, mint mielőtt elkezdted a "depizést".

Egy tipp: Ne cigizz ilyenkor, lehet hogy jó érzés, de majd mikor "kigyógyulsz", a falat fogod kaparni a hülyeséged miatt. Most szokhatok le...

2013. júl. 3. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Engem megvádoltak azzal, hogy feltörtem az osztálytársam e-mail fiókját (utóbb természetesen kiderült hogy nem én voltam), és eztel kb. egy tanéven keresztül minden nap szarul éreztem magam. Amikor az a gyerek elnézést kért tőlem, hogy megvádolt jól pofánvágtam! Az jól esett. Egy évig minden nap azt kellett hallgatnom, hogy feltörted a fiókom és így meg úgy....
2013. júl. 3. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sokat.. nagyon sokat... :( Én már lassan hónapok óta szenvedek így. Könnyeim már nincsenek de enni aludni nem igazán tudok be is kerültem a kórházba idegösszeroppanással és kimerüléssel ugy nézek ki mint egy anorexiás az az egy szerencsém,(vagy szerencsétlenségem?) hogy munkanélküliként ráérek nappal pihenni különben hulla lennék az éjszakai ébrenlétektől..

Viszont ez az ami nehezeti is a helyzetet. Ha lenne valami ami kitöltené a napjaim és elfoglalnám magam tuti más lenne a helyzet..

2013. júl. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!