Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon mennyi álmatlan, átzokog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mennyi álmatlan, átzokogott éjszakat viselhet el egy ember, amikor a fájdalmat olyas valaki okozza, akit szeret?

Figyelt kérdés

2013. júl. 3. 01:33
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kezeli.

Szerintem az okos gondolkodás az, ha belegondol, hogy aki szeret az nem okoz fájdalmat, aki pedig fájdalmat okoz az nem érdemli meg, hogy annyi energiát pazaroljunk rá.

Persze helyzettől függ, mert ha én is hibás vagyok az ügyben, úgy nehezebb, de ha megoldani nem tudom, akkor mit sírjak, nem old meg semmit.

Sablonos, de "Sosem kudarc, mindig lecke"

Majd legközelebb jobban sikerülnek a dolgok, de ha csak sajnálkozol, egyre jobban belesüppedsz a bánatba és a végén már egy roncs leszel.

Pozitív gondolatok és próbálj nem rágódni ezen.

2013. júl. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!