Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti tiltanátok a barátnőtöknek, hogy legyenek fiú barátai?

Figyelt kérdés

Volt egy kérdés amit tegnap olvastam és eléggé felhúztam magamat, mert egy srác szeretné eltiltani a "jövendőbeli" barátnőjét a fiú barátaitól.

Szerintetek ez normális? Ti eltiltanátok a barátnőtöket a fiú barátaitól?


2013. júl. 3. 10:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%

szerintem fiú barát felesleges. amit vele megtud beszélni és olyan fontos. azt velem is megtudja a barátnőm!!!!! egyébként a fiú haverral nincs gond, de a barát. hogy mindig beszélnek stb stb az egyenlő a pincsivel, nem kell.

(fiú lány barátság nincs egyébként szerintem)

2013. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

első, köszönöm a válaszodat, gondolom annak a kérdésnek az írója a haverokra is gondolt.


De amúgy viszont szerintem, létezik fiú lány barátság. Nekem van egy nagyon jó fiú barátom. Nem lógunk egymáson viszont általában egy héten egyszer mind2-n elmegyünk valamerre. Mind2-nek van párja és még csak féltékenyek sem vagyunk egymásra. :)

2013. júl. 3. 10:56
 3/22 anonim ***** válasza:
23%

nem tiltanám, ha 1,-van barátnőjük, 2,-nyomorékok és tudodm h a bnőm nem néz úgy rájuk.

minden más esetben tiltanám,ne lebzseljen már egy potenciális riválisjelölt körülötte.

Mivel férfi vagyok,ismerem a férfi gondolkodást.

2013. júl. 3. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
első vagyok. sajnos régebben én is hittem benne, de kiderült hogy még sincs. mert (fiú vagyok, tudom) általában olyan a lánybarátja a fiúnak, aki tetszik is neki valamilyen szinten, lehet hogy nem szerelmes, de bejön neki külsőre. amúgy a kettesben való találkozást nem nagyon engedném. ha van valami problémája a fiúval a barátodnak, így lehetne párosrandit csinálni :D
2013. júl. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

második, köszönöm neked is :)


amúgy szerintem nem tiltani kéne, csak amikor látjátok hogy már teljesen rámászik a lányfejére mondjuk mindennap hívja stb, akkor egyszer ti vennétek föl a telefont és átküldenétek a jobb oldalra, feltéve ha a lányt is zavarja, ha nem akkor valszeg annak a lánynak már lapát lesz a helye.


A mi esetünkben ez volt. Volt egy srác akit jó barátomnak hittem aztán mikor pasim lett folyamatosan hívogatott stb. Na egyszer megkértem a barátomat, hogy vegye ő fel a telefont és kicsit jobb helyre küldte persze finoman. Oké, lehet hogy ez sem egy megoldás, de azóta nyugodtabb életem van :D

2013. júl. 3. 11:01
 6/22 anonim ***** válasza:

Dehogy tiltanám, mivel a tiltás (bármitől is tiltanak valakit) általában rosszul sül el.

Ráadásul bízok annyira a barátnőmben, hogy ne kelljen tiltanom. Mert különben nem lennék vele.

2013. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
tudod ez a barát telefonfelvevős dolog jó, de engem kinyírna a barátnőm ezért. amúgy ez afiú barátság szerintem naivitás a lány részéről. kivéve ha nem homokos a fiú :D
2013. júl. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

első, hát :D egy kicsit mesélnék, ha nem baj :) A barátom az egyik legjobb barátomra abszolút nem féltékeny.

1. mert van köztük 6 év korkülönbség :) (a párom 24 éves)

2. mert nekem világ életemben a vékony és magas srácok jöttek be, valamint én szeretem ha idősebb nálam, az eddigi párjaim is vékonyak voltak és magasak, viszont ezzel szemben a legjobb barátom kövér, alacsony és ráadásul egy évvel idősebb csak nálam. Szóval egyáltalán nem az esetem. :D

2013. júl. 3. 11:04
 9/22 A kérdező kommentje:

#7-s hogy érted, hogy naivitás?

Arra gondolsz, hogy a lány bízik benne hogy csak barátság az egész? :)

2013. júl. 3. 11:06
 10/22 anonim ***** válasza:
Semmi jogom eltiltani őt bárkitől is. Ha vannak fiú barátai, az az ő dolga. Ameddig nem csal meg, nem tekint alsóbbrendűnek a barátaitól, addig egyáltalán nem zavar. Ha megcsal - repül, ha fontosabbak neki a barátai mint én - akkor beszélgetünk egy "jót".
2013. júl. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!