Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme? Szakítsak?

Figyelt kérdés
Szval egy éve élek eggyütt a párommal, a nővérem és a családom szintén velünk lakik. A lényeg a páromról kiderült hogy gyakran írogat a fészen a nővéremnek olyanokat: tiszta szívemből szeretlek, haragszol rám, miért teszed ezt hol vagy hol vagy. De tudom a nővéremről hogy neki ehhez semmi köze egyből megmutatta nekem ezeket. Majd ezek után lemásolta a szobája kulcsát bejárkált még ő nem volt itthon. De azt mondta hogy neki ez csak vicc meg ne vegyem komolyan. Álanndóan olyanokat mond engem mennyire szeret de utána azt hogy jajj így a testvéred jajj milyen szép jajj de jó vele bezsélni stb.. Olyanokat talál ki hogy még én alszok éjjel elmegyek baszni meg ilyenek. Ez normális reménykedjek továbbra a jobb helyzetben?
2013. júl. 3. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ííí ez elég ferde szakítanod kéne vagy mondd meg beki hogy ez így bem lesz jó!!!
2013. júl. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már annyira gáz, hogy válaszolni se akar senki.... :DDD


Nem tudom, te még miben akarsz reménykedni....

2013. júl. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de mindig más van mikor olyan más aztán megint ezeket teszi nem tudom://
2013. júl. 3. 22:33
 4/6 A kérdező kommentje:
nagyon gáz?://
2013. júl. 3. 22:54
 5/6 anonim ***** válasza:
nagyon :/ én elküldeném jó messzire a helyedben...
2013. júl. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hmm.... igaz..
2013. júl. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!