Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szüleimmel hogyan fogadtassam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleimmel hogyan fogadtassam el, hogy sok időt töltök a barátommal?

Figyelt kérdés

1hónapja vagyunk együtt és amikor időnk engedi akkor sok időt vagyunk együtt, ha úgy van akkor 1héten minden nap.

Nekem ez az első komolyabb kapcsolatom 18 évesen és nekik ez még új. Az is, hogy én átjárok hozzá ritkán.


2013. júl. 4. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
18 vagy, nem értem, mégis miért ne fogadnák el. De mégis mit csinálnak, ha nem tettszik nekik? Eltiltanak tőle?:D Majd szép lassan hozzászoknak.
2013. júl. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert ez nem a te feladatod. Majd elfogadják, mert el kell nekik fogadni.
2013. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
én a szüleid helyében örülnék hogy boldog vagy persze azért féltve engednélek én is el szóval megértem a szüleidet mutasd be a párodat nekik hogy normális nem csak kihasználni akar stb és szerintem jobban fognak engedni... ők csak védeni próbálnak de egyszer el kell majd kezdened a saját lábadon is megállni talán ez az első lépés erre
2013. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha apád nem is, legalább az anyád örülhetne, hogy találtál valakit.
2013. júl. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Apu jobban kezeli ezt mint anyukám. Egyébként már találkoztak vele, meg jár is hozzám meg én is hozzá. De a gondjuk a következő: Miért vagyunk ennyit együtt? Mert ki akarjuk élvezni az időt amit együtt tölthetünk !
2013. júl. 4. 20:41
 6/8 anonim válasza:
tanulsz még? talán nem akarják hogy elhanyagold a tanulást de ezt tényleg nem értem.. lehet hogy a szüleid még is látnak valamit a párodon majd kiderül mindenesetre sok boldogságot 3-as voltam :D
2013. júl. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen :D
2013. júl. 4. 21:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Emlékeztesd őket arra, hogy valamikor ők is voltak fiatalok és szerelmesek ;)
2013. júl. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!