Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért általánosítanak azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért általánosítanak azzal az emberek, hogy, aki azt mondja, hogy a külső nem számít az hazudik, netán magukból indulnak ki?

Figyelt kérdés
Engem egy csinos lánynak mondnak, de szerintem átlagos vagyok. Nekem pl sose számított a külső. Annyira nem, hogy állítólag nagyon csúnyákkal voltak a barátaim. Igaz volt már olyan, hogy valóban nem jött be az illető, de ha olyan volt belül, akkor simán összejöttem vele. De nehogy azt gondoljátok, hogy könnyű dolga van, aki velem akar ismerkedni, mert viszont belsőbe hatalmas a mérce, éppen ezért 25 évesen csak a harmadik kapcsolatomban vagyok, ahol állítólag nagyon ronda a barátom, de én nagyon szeretem.
2013. júl. 4. 23:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Tényleg idegesítő, én is utálom.

De hát ők annyira megkeseredettek és annyit csalódtak, hogy már berögzült a kis agyukba, hogy csakis más tehet a sikertelenségükről.

Pedig istenem hány csúnya haverom van akikre tapadnak a nők...De nem érdemes ezt magyarázni, mindenkinek könnyebb mást okolni, mint beismerni, hogy talán ők sem tesznek meg mindent az ügy érdekében.Vagy netán még változtatni is...

Mehet a lepontozás.

2013. júl. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Hanariko ***** válasza:
elsőre mindenki magából indul ki, mert hát miből másból xD persze ez nem mindig helyes. örülj hogy van/volt értelmes kapcsolatod, a többivel meg ne foglalkozz.
2013. júl. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszek nektek, hazudtok! Senkinek sem hiszek, mindenki hazudik!
2013. júl. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
csókolom! egy fecske nem csinál nyarat.
2013. júl. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!