Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes megpróbálni?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja ismerkedtünk meg.Azóta hetente találkozunk.Nekem akkor volt valakim.Aztán elhagytam,miatta.Nem túl hamar,bevallom sokat mérlegeltem,vaciláltam.Közben ő mondta,hogy ez így nem megy neki,nem leszünk egy pár.Pár lánnyal lefeküdt,köztük a volt barátnőjével is.Akkor még együtt voltam a barátommal.Ezért is bocsájtottam meg neki ezeket.Aztán utána mást mondott,hogy kiderül,alakul.Úgy érzem szoros köztünk a kötelék,hasonlóak vagyunk,akárhogyan is alakult nála először érzem ezt,hogy ő a másik felem.Mostanában idegesebb vagyok a kelleténél minden apróbb dologra,és nem tudom miért van ez.Mióta mondta,hogy komolyabb is lehetne köztünk.Nem tudom mi legyen.Mit tanácsoltok?

2013. júl. 5. 10:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nekem ott volt a barátom,én sem voltam szent.
2013. júl. 6. 10:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!