Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hi ppl a barinöm koketál egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

H0tb0y kérdése:

Hi ppl a barinöm koketál egy másik fiuval mit tegyek? Fontos?

Figyelt kérdés

A csira!!! Minden képihez oda irja h mien szép vagy meg ienek! A barinőmnek! Pedig láccik anélkül is nem kell oda irni de még ahoz is oda irja ami nem oan! Ja és likolja mindet. Pedig full dagatt a csávó én sokkal jóbban nézek ki suliban is cool srác vok van csomo haverom! Neki meg nincs! Mondom a barinömnek odameek a fiuhoz és aszt mondom neki: Idefigyejj! Utána + körbe ájjuk és meg verjük elöbb kicsit utána + naon! De barinöm aszt mondta ne mert ök ien best frends forver. De ahogy látam a csajom is durmákol a gyereknek! De ö még csak 15 éves még nem tuggya h müxik a love. DE!!!! Na és h mit tegyek?

16boy

Thx c u all!


2013. júl. 7. 09:42
1 2
 1/13 GentLnazi ***** válasza:
100%
Ezzel humorosan értésünkre adtad a mai fiatalság problémáját,köszi.
2013. júl. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugye ez kamukérdés, vicc? Ugye..? :(
2013. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
előbb tanulj meg légyszi írni...ne erőltesd az angolt se mert nagyon gáz...menj nézz Micimackót
2013. júl. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a kérdésre pls!!!! nem vok jó nyelvtanbol és?? másbol teheccséges vok
2013. júl. 7. 09:55
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szimplán csak tedd össze a két kezedet, hogy a barátnőd egyáltalán szóba áll egy ilyen kis unintelligens, retardált, korlátolt kis nyomorékkal, mint te...
2013. júl. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha tényleg jobban nézel ki nála, akkor nincs mitől tartanod. Írni viszont tényleg tanulj meg!
2013. júl. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Te nekem ne szojj be mert aszt mondom: Idefigyejj! És tul járok az eszeden!
2013. júl. 7. 10:15
 8/13 anonim ***** válasza:

Vazzeg ..olyan sötét vagy mint a kútalja.Írni se tudsz,de még csak magyarul se.

Arról neked sincs fogalmad,hogy mi az a "love"..


A problémáidat is jól intézed. Több haveroddal akarod megveretni te gyáva kis p*csös? A konfliktusmentes problémakezelés,gondolom neked ismeretlen fogalom...

2013. júl. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Na jó, a 7-es válasznál lett egyértelmű, hogy ez fake. xD De azért elsőre bevettem... :P
2013. júl. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

húha...egy igazi rosszfiú van köztünk! :/

szerintem ásd el magad az egóddal együtt...tuti többet ér nálad az a csávó

2013. júl. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!