Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lebuktató fotók! Odaadjam neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lebuktató fotók! Odaadjam neki?

Figyelt kérdés

volt egy pasim aki még hónapokon keresztül velem volt megcsalt. tegnap megint más nővel volt miközben megint van barátnője

szívesen elküldeném neki azokat a képeket


2013. júl. 7. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
küld! :)
2013. júl. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11%

áruld már el, honnan került a kezedbe? miért akarsz beleavatkozni? nem a Te dolgod, amúgy ha megteszed hát utáljanak érte, ha ez jó, akkor tegyed

tudod ha a saját ügyeddel foglalkoznál és keresnél Magadnak valakit jobban járnál N

2013. júl. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megértem a negatív kommented, de ez csak segítő szándékú lenne
2013. júl. 7. 12:54
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha engem valaki folyamatosan csalna a hátam mögött és kiderülne, utána ott csesznék ki vele ahol tudok. Szóval én azonnal keresztbe tennék neki. De ez az én véleményem...
2013. júl. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#4-es én is pont ugyanezen a véleményen vagyok

bosszú kell

2013. júl. 7. 13:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a bosszú nem old meg semmit, inkább csak meg kéne leckéztetni az illetőt, talán abból tanulna.

De ahogy Te érzed/gondolod, h mi lenne helyes, de döntened Neked kell, s azzal együtt is tudnod kell élni.

2013. júl. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hehe remélem a csávónak keresztbe teszel, mint buta nő (ez már abból kiderül, hogy téged is simán átvert) úgy is te fogsz megtörni a végén, nyugodtan hozz magadra egy olyan dologgal bajt, amihez már rég semmi közöd :)
2013. júl. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
BOSSZÚÚÚÚÚÚ
2013. júl. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Remélem, visszakapod a gec iséged majd az élettől!
2013. júl. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!