Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan megijedtem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan megijedtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és most van az első kapcsolatom...a múltamban történt pár dolog ami miatt így alakult.A fiú idősebb mint én és iszonyatosan bele zúgtam első perctől kezdve együtt élünk,együtt alszunk (előtte is lakótársak voltunk,csak egy srácnál aludt), de még nem feküdtünk le és ez Őt egyre jobban zavarja.Néhány napja veszekedtünk erről és nem akartam Őt meghallgatni elindultam az ajtó felé de Ő megragadta a karomat és vissza dobott az ágyra,leszorította a kezemet, de nem tett semmit, szörnyen megijedtem,(a múlt egy az egyben előjött) és ahogy ezt meglátta elengedett én fejvesztve menekültem onnan,megpróbált még megállítani de csak szavakkal,azóta egy barátnőmnél alszom...nem beszéltem vele pedig tudom,hogy nagyon megbánta. Tudom mennyire feszült mostanában és azt is,hogy Ő még soha nem várt ennyit egy lányra.Egyébként ritkán borul el az agya van egy 10 hónapos kislánya akit imád.

2013. júl. 7. 23:45
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Elkerülném a helyedben...
2013. júl. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ha ezt tette akkor hagyd el. De ez félelmetes, csak dugni akar veled!
2013. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Nem maradhatok örökre a barátnőmnél és a kislány is nagyon hiányzik,na meg persze Ő is,ja már együtt élünk,nem az albiban.
2013. júl. 7. 23:50
 4/25 anonim ***** válasza:

Elso komoly kapcsolat, nem mindig azt jelenti, hogy az utolso is lesz egyben. Bunko modon viselkedett veled, azzal, hogy leszoritott es vissza dobott az agyra és még gyereke is van...Hagynám ot az tuti!

L, 22

2013. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve vagyunk együtt,mellette voltam mikor született a lánya mikor harcolt érte,nem hiszem,hogy csak ezt akarná.Ti, hogy tenénet túl magatokat ezen?
2013. júl. 7. 23:52
 6/25 audiofly válasza:
Elkerülném a helyedben.. már ne haragudj , de hiányzik ez neked hogy felneveld más gyerekét és ő meg ide-oda dobáljon amikor még csak friss a kapcsolat? Ne legyél naiv.
2013. júl. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
15 hónap nem olyan friss és ilyet még soha nem tett.
2013. júl. 7. 23:55
 8/25 anonim ***** válasza:

15 honapja vagytok egyutt és még nem volt szex? Hát így már egy kicsit értem a pasit is, bár az nem jogosítja fel arra ahogy viselkedett veled. Tudod mit, találjál fiatalabb pasit, aki bír annyi honapot várni a szexre...

L, 22

2013. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Már közel voltam ahhoz ,hogy megbízzam benne...de megint idő hogy eljussunk idáig.
2013. júl. 8. 00:00
 10/25 anonim ***** válasza:

15 honapig nem jutottal el oda, hogy megbizzal benne, akkor gondolod, hogy most ezekutan fog menni? Valami oka annak is mar csak van, ha 15 honapig nem volt szex, felnott ferfi..nem tudom, hogy bírta idaig is.

L, 22

2013. júl. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!