Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan megijedtem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan megijedtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és most van az első kapcsolatom...a múltamban történt pár dolog ami miatt így alakult.A fiú idősebb mint én és iszonyatosan bele zúgtam első perctől kezdve együtt élünk,együtt alszunk (előtte is lakótársak voltunk,csak egy srácnál aludt), de még nem feküdtünk le és ez Őt egyre jobban zavarja.Néhány napja veszekedtünk erről és nem akartam Őt meghallgatni elindultam az ajtó felé de Ő megragadta a karomat és vissza dobott az ágyra,leszorította a kezemet, de nem tett semmit, szörnyen megijedtem,(a múlt egy az egyben előjött) és ahogy ezt meglátta elengedett én fejvesztve menekültem onnan,megpróbált még megállítani de csak szavakkal,azóta egy barátnőmnél alszom...nem beszéltem vele pedig tudom,hogy nagyon megbánta. Tudom mennyire feszült mostanában és azt is,hogy Ő még soha nem várt ennyit egy lányra.Egyébként ritkán borul el az agya van egy 10 hónapos kislánya akit imád.

2013. júl. 7. 23:45
1 2 3
 21/25 kolosszus22 ***** válasza:

Valahol megértelek kérdező, de ha őszinte akarok lenni én nem lennék együtt olyan lánnyal aki nem akar szexelni. Több mint 1 éve együtt vagytok, együtt éltek és semmi testi kapcsolat. Ez rohadt frusztráló lehet egy férfinak. Nem hinném, hogy sok olyan pasi van, aki ezt benyelné. Lehet lepontozni nyugodtan, de ettől még ez a nagy igazság!

26F

2013. júl. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 kolosszus22 ***** válasza:
Hozzátenném, hogy megértem a gondodat, de a legjobb lenne ha nem lennétek együtt és az volna a legcélravezetőbb ha addig nem is keresnél párkapcsolatot amíg nem rendezted le a múltadat, különben mindenkivel csak szenvedni fogsz. 19 éves vagy, elég fiatal, nem feltétlen kell neked pasi.
2013. júl. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Ha neked is hagy egy gyereket jól nézel ki ! Jobb ha egy nyugisabb srácot keresel.


27f

2013. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
De ő tud erről a bizonyos múltadról? Mert ha nem, akkor nem tudhatta, hogy ez téged így érint, és nem akart semmi rosszat szerintem. Ha tudta, akkor viszont valóban rosszabb a helyzet. Nem ért meg, nem figyel oda rád, vagy csak elborul az agya... A lényeg, hogy egyik sem jó.
2013. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Kerüld el, veszélyes, ne várd meg, amíg meg is ver.


Nem szeret, csak önző!


20/F

2013. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!