Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyan megijedtem. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyan megijedtem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok és most van az első kapcsolatom...a múltamban történt pár dolog ami miatt így alakult.A fiú idősebb mint én és iszonyatosan bele zúgtam első perctől kezdve együtt élünk,együtt alszunk (előtte is lakótársak voltunk,csak egy srácnál aludt), de még nem feküdtünk le és ez Őt egyre jobban zavarja.Néhány napja veszekedtünk erről és nem akartam Őt meghallgatni elindultam az ajtó felé de Ő megragadta a karomat és vissza dobott az ágyra,leszorította a kezemet, de nem tett semmit, szörnyen megijedtem,(a múlt egy az egyben előjött) és ahogy ezt meglátta elengedett én fejvesztve menekültem onnan,megpróbált még megállítani de csak szavakkal,azóta egy barátnőmnél alszom...nem beszéltem vele pedig tudom,hogy nagyon megbánta. Tudom mennyire feszült mostanában és azt is,hogy Ő még soha nem várt ennyit egy lányra.Egyébként ritkán borul el az agya van egy 10 hónapos kislánya akit imád.

2013. júl. 7. 23:45
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Persze,hogy volt,a múltam.Nem is tudom..mondjuk szeret?
2013. júl. 8. 00:02
 12/25 anonim ***** válasza:
86%

Múltad, múltad, múltad...

Vagy túl kellene lépni rajta, felnőni, esetlge szakembert keresni. Gondolom összeszedtél egy 30as pasit. Ha már egy gyereket is a nyakába vett egyedülálló apaként akkor egy igazi nőre lenne szüksége. Veszekedtetek, elragadta a hév, én nem látom, hogy bántott volna igazán. Mégis mit várnál egy férfitól aki együtt kel, fekszik, él, egy számára vonzó nővel. És a hangsúly a nőn van. Te pedig szűz tinilányként viselkedsz. Először magadban kellene lerendezni, hogy miért nem vagy képes több mint egy év után is testileg közeledni hozzá...


Jöhetnek a feministák hurrogni...

2013. júl. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
49%

12. - én neked adok igazat, szerintem is ez igy van...

L,22

2013. júl. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
Múltam,múltam,múltam... éld át és utána kritizálhatsz...
2013. júl. 8. 11:51
 15/25 A kérdező kommentje:

Jártam szakemberhez és túllépni... igen azon vagyok köszönöm a jóanácsot.

Szűz tinilány.... mindkettő majdnem stimmel csak nekem a tinikor valahogy kimaradt...

2013. júl. 8. 11:54
 16/25 A kérdező kommentje:

Jártam szakemberhez és túllépni... igen azon vagyok köszönöm a jótanácsot.

Szűz tinilány.... mindkettő majdnem stimmel csak nekem a tinikor valahogy kimaradt...

2013. júl. 8. 11:54
 17/25 A kérdező kommentje:

Jártam szakemberhez és túllépni... igen azon vagyok köszönöm a jó tanácsot.

Szűz tinilány.... mindkettő majdnem stimmel csak nekem a tinikor valahogy kimaradt...

2013. júl. 8. 11:54
 18/25 anonim válasza:
hát en a te helyedben adnék neki meg egy eselyt mert mindenki meg érdemli es el feledném a multban történt dolgokat
2013. júl. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
69%

Nem azért, de akkor mégis mit vársz?


Én megértem a palit, őszintén szólva nem hiszem, hogy bántani akart.

Mindenkivel történnek fos dolgok az életben, valakivel szarabbak.


Gondolom megerőszakoltak, vagy valami, igazán sajnálom, mert lányként ez borzalmas lehet, de törődj bele, hogy amennyiben életképes párkapcsolatot akarsz egy normális férfival, akkor az szexet is akar majd.

Ezen nem kell felháborodni, nem kell duzzogni, ez teljesen, 100%-ig normális. Az, hogy kibírt 15 hónapot szex nélkül, szerintem kisebbfajta csoda, ha eközben nem is csalt meg. Mert az sem kizárt.


Ne várj szőke herceget, mert nem létezik, és jobb, ha minél előbb beletörődsz, mielőtt újabb pofára esések érnek az életben.


Ha benne már nem tudsz bízni, akkor hagyd a francba, nem ér annyit, de azt ne várd, hogy valaki éveket fog várni míg kegyeskedsz megbízni benne. Illetve persze van ilyen is, de az ilyen emberek szerintem nem egészen normálisak, vagy nem teljesen hűségesek.


22L

2013. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Feküdj le vele, vagy ne szivasd tovább... De akár kesereghetsz is egész életedben. Ez a 2 lehetőséged van.
2013. júl. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!