Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tud segíteni a pszichológus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud segíteni a pszichológus, olyan emberen, aki belebetegedett a szerelembe?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra elhagyott az, akit igazán szerettem...szörnyen ért, azt hiszem depresszióba estem. Egésznap csak fekszek, visszautasítom az emberek közeledését, bezárkóztam. Most mi lesz velem? Olvastam a neten egy cikket, amibe leírják a szakítás 5 stádiumát. Én azt hiszem a 4.-be léptem (depresszió). Az eddig vezető út, amit a cikkbe írtak kísértetiesen hasonlít az én esetemre...teljesen ugyanúgy "folyt le" nálam. A legnagyobb probléma, hogy félek az 5. stádiumtól (elfogadás). Nem akarom hogy vége legyen, nem tudok belenyugodni, folyton csak reménykedek. Mi lesz velem? Mit tegyek? :( Itt a cikk amiről beszéltem: [link]
2009. okt. 17. 20:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Mint az a fentiekből is következik, nem akarsz az ötödik stádiumba lépni, ezért addig a negyedikben maradsz! Akarnod kell elfelejteni a pasit. Ha nem akarod, vagy nem eléggé addig 4. stádium. Kérdésedre válaszolva, biztos tud segíteni, hogy rendezd el magadban, ha magadtól nem sikerül
2009. okt. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
nem pasiról...lányról van szó...fiú vagyok.
2009. okt. 17. 20:15
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Akkor ezt is tudom már! Hát a fenti válasz ez miatt nem különbözik, csak annyiban, hogy egy férfi el tud felejteni egy nőt önerejéből, ha nem megy akkor érdemes megtanulnia! Két barátnőm volt eddig, mostmár bátran állíthatom, hogy 1-2 hétnél nem tart tovább elfejelteni. Ha igen, akkor a hiba önben van :D

Mondhatod, hogy "De Ő más, Ő különleges, minden hozzá köt" stb., ez nem más, mint adtál magadnak egy mentális kiutat, hogy ne kelljen elfelejtened. Azért mondom, hogy főképp akarat kérdése. De ha segít szívesen beszélek veled erről, mondjuk még nem vagyok diplomás!

2009. okt. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
92%

Hagyd a lelkiállapotod hülye, áltudományos elemezgetését. szenvedd ki magad, bőgjél, zabálj csokit, rúgj be, aztán lépj túl. több milliárdnyi ember átélte már ugyanazt amit te és életben vannak-boldogan, mert jött más.

23 N

2009. okt. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%

hát pajtás én is ezt a szart taposom! nem először sajnos.

de majd elmúlik! keress mást nehéz de belejössz

2009. okt. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
97%

Jön más az igaz, de senki sem szeretne egy másik árnyékában élni. Nem lehet másodszorra vagy sokadszorra ugyanúgy szeretni... Miden csalódásnál elveszít egy darabot az ember önmagából.


Rendezgesd magadban és csak reménykedj abban, hogy találsz még egy ilyet, vagy akár jobbat is. A mostanit pedig el kell engedned, de ez csak akkor fog menni ha el is akarod engedni.

2009. okt. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%

Először is a cikk qrva jó, 90%ban igaz rám is...

Na de a lényeg, hogy ne maradj egyedül, mert a barátok sokat tudnak segíteni, megnyugtató szavakat mondani+beszéld ki minél több közeli ismerősödnek akiben megbízol.

Hidd el ha kibeszéled magadból túlteszed magad rajta.

2009. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
mennyi idős vagy?
2009. okt. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
20 múltam...
2009. okt. 17. 21:29
 10/16 A kérdező kommentje:
miért fontos? miért kérded?
2009. okt. 17. 21:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!