Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tud segíteni a pszichológus,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tud segíteni a pszichológus, olyan emberen, aki belebetegedett a szerelembe?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra elhagyott az, akit igazán szerettem...szörnyen ért, azt hiszem depresszióba estem. Egésznap csak fekszek, visszautasítom az emberek közeledését, bezárkóztam. Most mi lesz velem? Olvastam a neten egy cikket, amibe leírják a szakítás 5 stádiumát. Én azt hiszem a 4.-be léptem (depresszió). Az eddig vezető út, amit a cikkbe írtak kísértetiesen hasonlít az én esetemre...teljesen ugyanúgy "folyt le" nálam. A legnagyobb probléma, hogy félek az 5. stádiumtól (elfogadás). Nem akarom hogy vége legyen, nem tudok belenyugodni, folyton csak reménykedek. Mi lesz velem? Mit tegyek? :( Itt a cikk amiről beszéltem: [link]
2009. okt. 17. 20:10
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
84%

[link]


Nézegesd ezt az oldalt, és gondolj arra, hogy ezeknek az emberekkel milyen kib.szottul kicseszett az élet - előtted pedig ott a lehetőség! Élj és élj a lehetőségekkel, amíg tudsz!

2009. okt. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
92%
Ezek kísértetiesen emlékeztetnek azokra a fázisokra, amiken a haldoklók mennek át. Sőt megkockáztatom, hogy tök ugyanazok:O
2009. okt. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
92%

Nekem is volt már ilyen, igazából nagyon jó dolog sajnáltatni magát az embernek. Én egy idő után belefáradtam, meguntam, és utána jó érzés volt visszatérni az életbe. Csak ki kell találni valamit, én például azt, hogy sokkal szebb akarok lenni mint előtte és sportolni járni meg bulizni.

21/L

2009. okt. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
88%
Lépj túl rajta.Menj el a barátokkal buizni, legyél társaságban, mert akkor jobban tudsz ismerkedni és majd figyeld meg, hogy ha jön egy másik szerelem az életedbe, akkor csak azon veszed észre magad, hogy már nem is gondollsz a lányra, aki szakított veled.
2009. okt. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
29%
Épelméjű ember elsőre felfogja, mi az, hogy vége.
2009. okt. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Csakhogy a szerelmes ember nem igazán tud épp elmével gondolkodni...
2009. okt. 18. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!