Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A komoly kapcsolatban levő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A komoly kapcsolatban levő párokról csak én látom úgy, mintha hasonlítanának külsőre egymáshoz?

Figyelt kérdés
2013. júl. 8. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
igen o.O
2013. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyébként én is nagyon gyakran észreveszem, hogy akik járnak, hasonlítanak egymásra. Sokszor elsőre azt mondanám, hogy testvérek.
2013. júl. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hülyeség,de van aki a kutyájával is.
2013. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Komoly kapcsolatban élek, már 4 éve, és én is észrevettem már másokon. Mikor mi el kezdtünk járni, gondoltam is hogy mi nagyon különbözőek vagyunk. De mostanában mondják az ismerőseim, hogy mennyire hasonlítunk...Talán azért lehet, mert ha sok időt töltesz valakivel együtt, felveszed a sétatempóját, ugyan azt eszitek, ugyanakkor keltek fekszetek, a kisugárzásotok, és egyben talán ti s kezdtek hasonlítani...szerintem.=)
2013. júl. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, én fiatalokon is látom, hogy KINÉZETRE hasonlítanak. Arcra.
2013. júl. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!