Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem a facebookra alapozom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem a facebookra alapozom a kapcsolatom, de ez jogosan esik rosszul a barátomtól?

Figyelt kérdés

Több, mint másfél éve vagyunk együtt. 20 percre lakunk egymástól, heti 2-3x találkozunk. Azon kívül minden nap beszélünk esténként egy órát(vagy egy felet) msnen. Facebookon meg mindig írok neki este, illetve néha msn helyett ezt használjuk. Rengetegszer csinálja, hogy több dolgot írok, és amit elsőnek elküldök arra nem reagál. Pl megkérdezem, hogy hogy van, utána írok valamit, és akkor a hogy van-ra nem reagál. Vagy írom, hogy szeretem, és utána valamit, akkor a szeretlekre nem reagál. Megkérdeztem, hogy untatja, ha többet írok?(Nem hisztizve kérdeztem, csak érdekel, mert ha nem szeret msnen beszélgetni, TISZTELETBEN TARTOM). Azt mondta , hogy csak elfelejt rá válaszolni.

Régen volt olyan, hogy kijelezte facebookon, hogy látta, és semmit nem írt rá. Ma pedig az történt, hogy írt nekem reggel, én vissza írtam neki(megkérdeztem, hogy van, és reagáltam a reggeli üzenetére). Erre elolvasta, és nem írt rá semmit. Ez azért esik rosszul, mert tegnap semennyit nem ebszltünk két apró üzeneten kívül, nem találkoztunk vasárnap óta, mert beteg. Vasárnap haza üldött előbb, mert fájt a füle. Szerintem én nem igénylek nagy dolgokat, de fik, mondjátok meg, hülyeség amin rágódom?


2013. júl. 10. 17:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Tudod a férfiak hány százaléka ilyen? Sok!


Nem baj ha elmondod a problémádat. De ha állandóan elmondod "nyugodt hangnemben", az már idegesítő.


Meg a sok sok hisztid most csapódott le. Azt hitted nyomtalanul eltűnik?


Nekem volt egy hasonlóan hisztis barátnőm. Állandóan azon volt, hogy többet találkozzunk, költözzünk össze. Én meg pont ellenkezőleg. Egyre kevesebbet akartam látni, mert már idegesített. Aztán pattintottam (nem volt könnyű, de nem számomra, hanem számára).

2013. júl. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szerintem ige, eléggé túlreaagálod.:)

Most, hogy így említetted én sem szoktam sosem az első üzikre válaszolni:D mindig csak az utolsó, vagy a legfontosabb kérdésre.

2013. júl. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!