Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom munkamániás, valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom munkamániás, valaki segítene?

Figyelt kérdés
A párom 22 éves, és teljesen pénz és munkamániás. Értem én hogy kell a pénz, hogy el tudjunk indulni. De nagyon jól keres, egyikőnk sem az elszórjuk a pénzt fajta, de amit ő csinál az már túlzás. Napi 16 órákat dolgozik, rám nincs ideje, mindig fáradt (amit nem is csodálok ennyi munka mellett). Most az van hogy a szüleimmel mennénk nyaralni Montenegróba, ahol ők fizetnénk a szállásunkat (30.000ft-ra jön ki/fő/hét), erre a párom kitalálta hogy nem jön, mert kell a pénz. Nagyon sóher, egy mozit se enged meg magunknak, semmit. Én már ott tartok, hogy nem akarom egy ilyen emberrel leélni az életem.
2013. júl. 11. 00:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az exem is ilyen volt. Közrejátszott a dolog abban, hogy ma már az exem.


Tudni kell az embernek megtalálni az arányokat. Igen, fontos a pénz, az anyagi biztonság, de nem mindenáron. Ha egy-két évvel később lesz saját lakás - kit érdekel? De ha nincs fiatalkora, nincsenek szép emlékei, a végén egy megkeseredett vénember lesz a palotájában.


Egyébként mostanában sokat beszélgetek az exemmel. "Érdekes" módon a legnagyobb félelme, hogy egyedül marad és nem lesz senkije... de magába nézni még mindig nem akar.

2013. júl. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy tovább kellene lépnem. Legalábbis ez lenne a megoldás. Majd megszakakad érte a szívem.
2013. júl. 11. 10:03
 13/14 anonim ***** válasza:

Nektek lányoknak komolyan mondom semmi se jó,ha tele van zsével az a baj,ha csóró akkor az ha hajt akkor az.

ÁÁÁÁÁÁ,döntsétek már el.

Amúgy fogadd el,ilyennek,neki fontos a sok zsé,a nagy pálya,és ezért mindent meg is tesz réte,ezt inkább becsüld meg a mai sok semmire kellő ,,pasi" mellett,pasi inkább nem mondom semmit rájuk.

Vagy megszoksz vagy megszöksz ennyi.

Céljai vannak,jólétet akar és ezért teper,igaza van,nem akarja a fillért számolni hanem Audiban akarja mereszteni a p_csét.

Nekem is volt,hogy annyit melóztam,hogy a vérnyomásom felszaladt az egekbe,majdnem rosszul lettem,de nem vettem észre,mert ha van egy tűz benned egy cél,akkor belesz_rsz mindenbe csak ez lebeg előtted,akár még 6 agyvérzést is kaphatsz akkor is hajtani fogsz,nincs ami leállítson,max saját magad.

2013. júl. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Most azért nem jó nekem semmi, mert féltem a páromat? Inkább legyen egy nem extra autója, minthogy "6 agyvérzést kapjon".

Nem az a bajom, hogy dolgozik, meg spórol (persze már ezt is túlzásba viszi). Én is sokat dolgozom és spórolok. Csak tudod nem szeretném, hogy a párom egészsége lássa ennek kárát. Mert hiába hajt, ha pár év múlva ne adj isten valami baja lesz...

Nem elégedetlen vagyok, hanem féltem Őt. Sajnálom, ha melletted nincs olyan ember, aki érted is aggódna.

2013. júl. 25. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!