Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benneteket csaltak már meg?

Figyelt kérdés

Mit éreztetek? Bennem most kavarog a düh, a szerelem, a másik hiánya, és az, hogy nem értem, mivel szolgáltam rá erre a szemétségre. Ha belegondolok abba, hogy a volt barátnőm már mással van, és mit csinál vele...

Mit tettetek, hogy minél előbb túl legyetek rajta?


2013. júl. 11. 20:58
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Valóban nem érdemelt meg, ezt tudom. Idáig már eljutottam. De hogy valami félelmetesen sz@arul vagyok, az is biztos. Emellé pedig még hazugságok tömkelegét is megkaptam. Az orromnál fogva vezetett.
2013. júl. 11. 21:05
 12/21 anonim ***** válasza:

még nem és remélem soha nem is fognak

de biztos nagyon mérges és csalódott lennék

2013. júl. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Mert neked vannak érzéseid,ő pedig egy érzéketlen ember.

Ezen csak az idő segít sajnos.

2013. júl. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
52%
Egy férfi nem gyengülhet le, sírhat emiatt. Megtörtént. Vezesd le a feszkót és szerezd vissza az önbecsülésed, ha elveszett. Ha fáj, az természetes, de sebes lábbal is lehet futni.
2013. júl. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:

Nem, vagyis nem tudok róla. Ha pedig ilyen történne, biztosan nem hibáztatnám magamat. Nektek sem kellene, hogy az önbecsüléseteket ez befolyásolja! Nem a megcsalt felet minősíti ez, hanem a megcsaló fél erkölcsi züllöttségéről ad bizonyosságot.


" XANAX és egyéb nyugtatók segítenek. Este pedig altató. Jobb ötletem nincs."


Ez pedig remélem, hogy nem volt komoly. Ha igen, akkor rettenetesen gyenge ember vagy, és inkább ne adj tanácsot másnak!

2013. júl. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én is férfi vagyok, igyál, aztán idővel jobb lesz.
2013. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

# 15:

Komoly válasz volt, gyenge ember vagyok. Attól még adhatok szerintem tanácsot.


# 14:

Butaság szerintem, hogy nem szabad sírni. Egy befejezett kapcsolatot muszáj valamilyen szinten meggyászolni, különben nem lehet rajta gyorsan és könnyen továbblépni.

2013. júl. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:

Marha jó tanács volt az, hogy egy ilyen az egész élethez, valódi emberi tragédiákhoz mérve PITIÁNER problémára szedjen mindenféle bogyókat... Nemcsak gyenge, hanem már életképtelenség határát súrolja az ilyen. Ha már te ilyen vagy, kérlek, ne adj ilyen torz tanácsot más embernek!


Én sokkal nagyobb fájdalmakat kaptam már az ellenkező nemtől, mint egy "szimpla" megcsalás, éreztem már erős lelki fájdalmat, de soha nem jutott eszembe ilyesmit tenni. Pont arra vannak ezek a problémák, hogy megtanuljuk kezelni őket, legyen tapasztalatunk, így később már jobban átlássuk a dolgokat. A fájdalmat persze meg kell élni, nem szabad elnyomni, de ez a totál szánalmas nyugtatózós vergődés kritikán aluli.

2013. júl. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
22:15 Az alkohol nekem nem segít, én attól csak még jobban befordulok. Ha rossz kedvre iszok, akkor még rosszabb kedvem lesz. Én inkább megpróbálom magamat józanon túltenni ezen. Idővel csak sikerül.
2013. júl. 12. 08:21
 20/21 anonim ***** válasza:

# 18:

Nem vagyunk egyformák. Te jobban le tudod küzdeni segítség nélkül, én kevésbé. Ráadásul szerintem az, hogy én néha rásegítek "bogyókkal" arra, hogy túltegyem magam dolgokon, még mindig jobb, mintha drog, vagy alkoholfüggőségbe vonulnék.


Az emberek szerintem 90%-a nem képes csak úgy, maguktól továbblépni. Ráadásul nekem mellé még jön, hogy nincsenek igazán barátaim, akikre támaszkodhatnék. Full egyedül szoktam lenni a problémáimmal.


Egyébként nyugtatóval sokkal könnyebb higgadtan, tiszta fejjel átgondolni a dolgokat, nem hátráltatnak az érzelmek, a bánat, a szomorúság.

2013. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!