Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bogee123 kérdése:

Hogyan felejtsem el?

Figyelt kérdés

A volt barátommal elég keveset voltunk együtt, de rendesen belebolondultam :/ már egy éve szerelmes voltam belé, amikor végre lett köztünk valami.. és hát nem volt jó, mert nem tudtam benne bízni, megadta rá az okot. Miután szakítottunk, utána is kavartunk még, mert azt mondta nem tud elfelejteni, én meg persze belementem, mert imádtam vele lenni. Ennek pedig már 4 hónapja.. Előttem volt egy nagy szerelme és mai napig ő kell neki, az a lány persze nem viszonozza. Nekem meg minden percben eszembejut amiket mondott, amikor együtt voltunk meg minden, a sírás kerülget :S próbáltam már minden felejtési módszert, nem is beszélünk, nem is találkozunk de sajnos az emlékeim és a gondolatom épp elegek. segítsetek pls!! :/

15/L



2013. júl. 13. 13:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak az idő segíthet... És légy erős, mindenki átesett ezen :)
2013. júl. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
velem is ez van már lassan 2 hónapja,de már jobb mint volt :) 16/f
2013. júl. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

ez előfordul

nem tudsz mit csinálni, idővel jobb lesz

2013. júl. 13. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!