Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennétek abban az esetben,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek abban az esetben, ha a volt barátnőtök szakítás után hónapokkal is folyamatosan áskálódik?

Figyelt kérdés

3 hónapja szakítottunk, visszagondolva nagyon rossz kapcsolat volt, 8 hónapig voltunk együtt.


miután megtörtént a szakítás, egyik napról a másikra elfelejtettem a lányt, persze csak külsőleg, mert még hetekig nagyon rossz volt nélküle, de már bírom, szóval túléltem.


viszont napok óta azt hallom a közös ismerőseinktől, h mindenféle rossz pletykát, kitalált történeteket mesél rólam nekik, minden létező rossz tulajdonságot rám aggat, lejárat a barátnőinek, undorral beszél rólam nekik, terjeszti h zaklatom, nem hagyom békén, miközben hónapok óta egy szót sem váltok vele stb


ti mit tennétek? felvennétek vele a kapcsolatot, vagy főjön magában még egy darabig?


22/fiú


2013. júl. 7. 07:53
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
sztem beszeld meg vele :)
2013. júl. 7. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy megkeresd! Aztán hetekig híresztelné, hogy "már megint" zaklattad, szerelmet vallottál, megfenyegetted... Inkább finoman említsd meg a közös ismerőseitek előtt, hogy mennyire félreismerted azt a lányt, mert.. és akkor sorold el, amiket itt is leírtál. Bolond az a nő, ne add alá a lovat.
2013. júl. 7. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 zoliba' ***** válasza:
100%
velem ez megtörtént. Én megmondtam neki,h kiverem a fogait. Leállt.
2013. júl. 7. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: :)
2013. júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Velem fordított helyzetben volt, ugyanis a volt pasim csinálta ugyan ezt. Igaz, nagyon szerettem, de sosem mutattam kifelé, hogy megviselt a szakítás. Ha randiztam más fiúkkal, akiket véletlenül ő is ismert, na akkor gyorsan le is járatott előttük. Én meg sosem magyarázkodtam senkinek, megmondtam, ha már ismer vagy megismer úgy is rájön ki hazudik. Egyszer a legjobb haverját hívtam el "randizni" és elmondtam a véleményemet a viselkedéséről. Akkor leállt egy darabig, de folytatta tovább. Még a mai napig kedvét leli ebben, hogy engem szid, meg hasonlítgat más lányokhoz, de nem nagyon foglalkoztat. Szerintem felesleges megkeresned mert abból is te jönnél ki rosszul. Tuti kitalálna mellé valami sztorit. Szerintem is jobb lenne, ha egyik közös ismerősötöknek, vagy az ő egyik barátjának mondanád el a véleményedet a viselkedéséről. Hátha észhez tér a leányzó. :)


20/L

2013. júl. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nehogy foglalkozz vele, épp azt akarja elérni!! Ha nem figyelsz rá, mintha meg se hallottad volna egyszer csak megunja és abbahagyja. Azon kívül tiltsd le az értesítéseket tőle mondd meg a haverjaidnak, hogy nem akarsz hallani felőle egyáltalán semmit, ne beszéljenek róla. Nálunk is hasonló volt a helyzet de a közös havernak elege lett a hírfutárkodásból és azóta béke van ..
2013. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem se keresd! Hagyd rá, majd megunja előbb utóbb.
2013. júl. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2-3 hatalmas füles megoldaná a gondot.
2013. júl. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!