Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak szakítsak?

Figyelt kérdés
Barátommal egy hete nem találkoztunk,és szó szerint szarik rám. Igaz, hisztiztem vele meg minden mert nem jött el hozzám. Aztán hétvégén haverokkal volt nyaralni kétszer hívott akkor is nagyon bunkó volt velem. Ma ért haza, és könyörögtem h jöjjön el hozzám, ő meg még a hnapot mondta h jó lenne e. Mondom h nem induljon meg ide. Szeretem az életem az első fiú akivel lefeküdtem görcsöl a hasam, mindenem, rosszul vagyok. De szakítanom kell, ogy tegyem h előtte ne sírjak?

#dfz
2013. júl. 14. 15:52
 1/7 Froncsi ***** válasza:

Miért rögtön a szakítás?

Ez a mai világban nagy divat lett. Ha valami elromlik, akkor nem megjavítják, hanem kidobják, és szereznek egy újat.

Beszéljétek meg. Mind a ketten hülyén viselkedtetek.

2013. júl. 14. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hülye vagy...


..jah és szakíts...

2013. júl. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 ASOT ***** válasza:
gyerekek, gyerekesek vagytok, és ennek ellenére sem vagytok egymás mellé valók
2013. júl. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát de azt mondja h nem akart velem beszélni
2013. júl. 14. 16:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Megfojtod igy. Most szereted vagy nem ezt dőntsd ell.
2013. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de ha nyaraláson megcsalt?
2013. júl. 14. 16:05
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nézzen csak szembe a lelkiismeretével. Szerintem is hagyjad! a dolgot mert megfojtod. Várd ki míg ő keresni fog, komolyan! Egy hetet adj neki. Nem írsz neki se neten se sms-t. Aztán ha semmi, átmész megbeszélni mindezt. A gondolataidat.
2013. júl. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!