Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek leszbikus vagyok-e...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek leszbikus vagyok-e, ha érzek valamit az osztálytársam iránt?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, most vagyok elsős a gimiben.Van egy osztálytársam(aki egyben nagyon jó barátnőm is), de az utóbbi időben ha meglátom, azt érezem, hogy szívesen megcsókolnám stb, de egyébként a fiúkhoz vonzódom. Félek, hogy ő nem így érez és hogy megutálhat a "másságom" miatt, mert ő alapvetően heteroszexuális. Hogyan csábíthatnám el vagy legalább hogy tarthatnám meg a barátságunkat?
2009. okt. 19. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát ha meg akarod tartani a barátságot, akkor hagyd békén olyan értelemben...egyébként ha a fiúkhoz (is) vonzódsz akkor max biszexuális lehetsz. Különben meg ilyen korban szerintem még nem válik el egyértelműen, hogy ki melyik oldalon fog játszani, most alakul a nemi identitás.
2009. okt. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen, ilyenkor még sokan biszexek. A barátnőddel viszont maradj csak meg a normál barátság szinten
2009. okt. 19. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha a barátságát akarod megtartani, akkor ne kisérletezz

ha el akarod csábítani, akkor hajrá! közös programok, puhatolózás

2009. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Szerintem Hívd El Filmet Nézni És Szép lassan Cserkészd be!De csak Finoman nem kell Rögtön habzsolni:D

Mostani Lányok Többségének Nincs Ellenére az ilyen Fajta Pajzánkodás:D

2009. okt. 31. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
nem vagy leszbi csak kíváncsi tini :D de ha kiakarod vele próbálni próbálj célozgatni hátha veszi a lapot de benne van az is ha a barátságotok megszakad
2009. okt. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

mikor én 14 éves voltam, akkor miért nem vonzódtam a csajokhoz egyáltalán? És azóta se izgatnak így a csajok! pfff

szánalmas


17/L

2009. okt. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó 17 éves lány. Ne kiabáld el.. Lehet, hogy neked majd csak ezután jön a kíváncsiság. Nem kell itt leugatni a kérdezőt. Értelmes kérdést tett fel, te meg nem adtál rá választ. Ezért felesleges írni... (igen, én sem adtam rá normális választ, de idegesít a sok okoskodó 17 éves lányka..)
2009. okt. 31. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget mindenkinek!!

Úgy döntöttem, hogy megpróbálom elcsavarni a fejét...

És ez nem szánalmas, én művész vagyok és szükségem van a lányra, mint múzsámra...

2009. okt. 31. 09:44
 9/9 anonim válasza:
Múzsa:DDDDDDDDDDDDDDDDDD
2009. okt. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!