Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig érdemes egy pasi után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes egy pasi után "futni"? Egyáltalán érdekel egy férfit egy olyan nő, aki "nem hagyja békén"?

Figyelt kérdés
Egy üzletben dolgozik,ahol amint meglátott,megtetszettem neki.Nekem is bejött,csak én nem vagyok független,én egy boldogtalan kapcsolat befejezésén dolgozom,ami nagyon nem egyszerű.Még párszor vissza mentem az üzletbe,hogy láthassam.Csak beszélgettünk,míg végül elmondtam,hogy nem vagyok szabad.Nem örült neki,de folytattuk a beszélgetést telefonon.Aztán csak egyik napról a másikra nem jelentlkezett.Elmentem a munkahelyére és megkérdeztem mi a gond.Elmondta,hogy átgondolta,hogy ez nem tisztességes,hogy nekem van valaki és így tartsuk a kapcsolatot.Ennyi volt.Én nagyon ki vagyok borulva,nagyon sokat jelentett nekem.Egy férfinál sem éreztem az,amit nála.Nem tudom,hogy ezek után próbáljak-e tenni valamit.Mondjam el,hogy véget vetek a kapcsolatomnak és együtt lehetünk,vagy hagyjam az egészet.Nem akarom zaklatni.De annyi megválaszolatlan kérdés maradt bennem.Lehet más oka van rá és ez csak kifogás,mert ha két ember együtt akar lenni,akkor együtt lesznek,bármi is történjen.
2013. júl. 15. 16:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szakíts, várj 1-2 hónapot, majd keresd fel a srácot. Biztos ott fog még dolgozni. Ha szerencséd lesz, nem csapja le senki.
2013. júl. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Bárcsak énrám lenne egy nő rám kattanva :)
2013. júl. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!