Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belevágjak-e egy új kapcsolatba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belevágjak-e egy új kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Az ex barátnőmmel pár hónapja szakítottunk, azóta nem volt még barátnőm, mert nehezen tudtam elszakadni tőle, de pár hete összehozott a sors egy másik lánnyal, akivel nagyon jól megvagyunk. Csak én félek belekezdeni egy komoly kapcsolatba, mer mivan akkor ha még nem hevertem ki teljesen az ex barátnőt, mert héba-hóba még gondolok rá. De ha a leendő barátnőmm el vagyok vagy msnezek, akkor sokkal boldogabbnak érzem magam, mint mikor az ex barátnőmm el még jártunk.


Ti mit tennétek a helyemben?


2009. okt. 19. 19:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell eldöntened, mert te érzed igazán...

Én személy szerint nem "menekülnék" egy új kapcsolatba, adnék magamnak egy kis időt, hogy rendesen kiheverjem a dolgot, és ne csak a párkapcsolat témára tudjak koncentrálni.

2009. okt. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez segít, én lassan negyven éves leszek, de még mindig gondolok valakire, akivel úgy 20 éve jártam együtt...

Egyébként nem értelek, mert azt írod, hogy a leendő barátnőddel boldogabb vagy, mint a régivel voltál. Én simán összejönnék az új lánnyal. Rövid az élet ahhoz, hogy a sebeinket nyalogassuk.

2009. okt. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a helyzetben vagyok, mint te. Csak hogy én a lány oldaláról. Tőlem időt kért a srác és mondtam neki, hogy természetesen tudok várni és nem szeretném siettetni. Ezt csak te tudod eldönteni, hogy mi lenne a helyes döntés. Ha jól érzed magad vele, akkor szerintem próbáljátok meg. Nem veszítesz vele semmit. Az már valami jel ha boldogabbnak érzed magad a leendő barátnőddel, mint az exeddel. Csak arra is vigyázz, nehogy túl késő legyen, mert azt nem várhatod a lánytól, hogy "örökké" várjon rád. Bár ha szerelmes beléd, akkor biztos várna. :D
2009. okt. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem vágj bele, éld az életed, ne a múlton merengj.
2009. okt. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!