Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha már nem vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha már nem vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Volt egy fiú,aki nekem nagyon tetszett.Egy suliba jártunk.Egyszer elkezdtünk dumálna facebookkon és én nagyon szerelmes lettem...utánna 1-2 héttel rá találkoztunk...vele csókolóztam először,de már akkor éreztem,hogy nem érzem magam vele olyan jól..utánna összejöttünk.Ő az első barátom,de nem érzem,hogy szerelmes lennék..mikor vele vagyok,már azt várom,hogy had érjek már haza.Ő szerelmes belém,és ez az első komolyabb kapcsolatom.Nincs szívem otthagyni mert ő szerelmes.Mit tegyek?:(
2013. júl. 16. 18:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
lehet ez lesz a legjobb :(
2013. júl. 16. 19:15
 12/14 anonim ***** válasza:

Szakíts vele. Én ugyanezt tettem 12 évvel ezelőtt az első szerelmemmel. Nem tudtam vele közölni, hogy vége, mert nagyon szerelmes volt belém. Hagytam, hogy ellaposodjon a kapcsolat, azt akartam, hogy ő mondja ki. 3 évből 1! év így telt el. Azután ő nagyon nehezen létesített normális kapcsolatot. A mai napig jóban vagyunk, így sok mindent tudok róla.

Utánam csak olyan lányokat keresgélt, akiknek szüksége van rá, akik "gyengék", kiszolgáltatottak. Akikhez ragaszkodni kell, akikkel törődni kell.

És még mostanában sincs egy normális, felnőtt kapcsolata.

Szerintem, ha akkor időben szakítok vele, és felnőttként viselkedem, ő nem itt tartana az életben.

2013. júl. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
szakitottam vele:( nehez volt de sikerult:(
2013. júl. 18. 23:04
 14/14 anonim ***** válasza:
Rendes lány vagy. Fel a fejjel. Neki is jobb így, ha nem is most, de hosszú távon mindenképpen, és neked is.
2013. júl. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!