Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az belefér egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az belefér egy komoly kapcsolatba, hogy egy lány teljesen bele van esve egy fiúbanda egy tagjába / epekedik utána?

Figyelt kérdés
Mindent megadok neki, nagyon szeretem, viszont ő nem fogja fel, hogy ez engem mennyire zavar és olyan idióta érzés fog el, mintha őt jobban szeretné... ez normális? 3 éve vagyunk együtt
2013. júl. 17. 14:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
köszönöm! én is ugyanígy érzek.. én nem tudnék így érezni senki más iránt. ezt tartom normálisnak, és nagyon zavar, hogy ő ezzel nincs így. amúgy Liam Payne (1D)...
2013. júl. 17. 14:23
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Ki gondolta volna h 1D. El kell keserítselek, de a barátnőd egy buta liba. Normális nő még ha rá is néz egy ilyen kis nyálas k...-re, nem viselkedik megszállottként. Gondolom az a tipikus csorgónyálú, visítozós liba. jobb lesz neked ha megszabadulsz tőle.

Én is voltam 17 és nekem is tetszett, színész, zenész, de soha nem viselkedtem mániákusként.

2013. júl. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Rákerestem a gyerekre. A barátnőd viselkedése, meg ennek a srácnak a fizimiskája alapján neked 14 éves barátnőd van.
2013. júl. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

neked is lehet egy sztár szerelmed. Megbeszélhetitek, hogy ha összejönne a sztárral, akkor az szabad.

(a poén az ha te a szomszéd lányt nevezed meg, na akkor nézd meg, hogy mit lép)

2013. júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Nem tudnék elválni tőle (egykönnyen)... nagyon szeretem. amúgy kitűnő tanuló gimnáziumban szóval egyáltalán nem buta ilyen téren.. hát az hogy megszállott meg mániákus talán egy kicsit túlzás, amikor velem van próbálja türtőztetni magát
2013. júl. 17. 14:56
 16/17 A kérdező kommentje:
de annak a gyereknek a képét a telefonjának meg a gépének a hátteréről még az én kedvemért sem képes eltüntetni... azt mondja hogy ne nézzek oda
2013. júl. 17. 14:59
 17/17 anonim ***** válasza:
Most akkor elmagyarázom: Lehet valaki az iskolában húúúú de jó tanuló h ha az élethez, az élet dolgaihoz hülye meg úgy viselkedik mint egy idióta. Szóval a barátnőd igenis egy buta liba.
2013. júl. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!