Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy lány akivel jártam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány akivel jártam, de szakítottunk, gondoltam nem baj majd csak kiheverem, de ez már februárban történt és még mindig csak Rá tudok gondolni. Szerintetek mit csináljak, hogy vissza tudjam hódítani?

Figyelt kérdés
Persze már többször elmentem hozzá, hogy mi lenne ha újra kezdenénk, de Ő nemet mondott. Szoktam menni hozzájuk inni meg szórakozni és olyankor általában mindig smárolunk úgy, hogy nem én kezdeményezek. Meg néha felhív, hogy hiányzom neki. Egyszerűen meg öl a hiánya mikor nem láthatom, meg az a tudat, hogy másé is lehet. :S

2013. júl. 17. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát tesó, te szopol :D (pedig neked van farkad) :DD Szerintem szedd össze magad.
2013. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Te, ezt mintha én írtam volna :)

Velem is februárban szakított a párom, azóta próbálkoztam visszahódítani de nem sikerült. De Téged legalább felhivott ez azt jelent még van esélyed, mert még érez irántad valamit!!

Engem egyáltalán nem keres, sőt letiltott mindenhonnan.

2013. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mondd el neki mit érzel. Üljetek le és beszéljétek meg. Innen még simán lehet visszaút, hisz találkoztok, kommunikáltok.
2013. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Próbáltam sok mindent..De akkor is "nem" a válasz, ezért nem értem, hogy akkor egyáltalán miért akar velem csókolózni? :( Vagy csak azért vagyok jó olyankor mert nincs más?! Nem tudom. Bár szerintem is van esélyem attól függetlenül, hogy ugye nem-et mond.
2013. júl. 17. 22:34
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet hogy csak arra használ csak szórakozik és jól elvan veled míg nincs más de kapcsolatot már nem akar..
2013. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!