Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig fussak még utána?

Figyelt kérdés
Hétfőn eléggé összevesztünk a barátommal, de még kedden is haragudtunk egymásra (inkább én rá, aztán már ő is rám) kedd reggel írtam neki egy smst, hogy nem akarom ezt a kapcsolatot, én befejeztem és, hogy elég volt. Erre nem válaszolt semmit, azòta nem beszéltünk és nem is keres egyáltalán:( Több mint 1 éve vagyunk együtt. megfogadt,h amìg ő nem keres, én sem fogom, eleget futottam már utána. Szerintetek neki kéne keresnie vagy tényleg ennyire lesz*rja a fejem, vagy csak egyedüllétre can szüksége? Kérlek segítsetej, tanácsra van szüksegem:(

2013. júl. 18. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
mi ezt sajnos nem tudhatjuk :(
2013. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Dehát szakítottál vele, akkor miért keressen?
2013. júl. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szinte egyutt laktunk, csomo cuccom nala van meg, a lakaskulcsa is, fbrol se szedett le semmit..szoval ebbol gondolom,h nem gondolja,h tenyleg szakitottunk..vagy lehet hulyeseg:( de faj,h nem keres
2013. júl. 18. 12:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Minden férfi ugyanúgy működik... Szeret téged, szerelem útjába nem állhat semmi, ő most megmakacsolta magát, és nem szól hozzád, de ha te gyengéden közelednél hozzá, békülgetnél, abahagyná a makacskodást és rendben lenne minden :)
2013. júl. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Annyiszor volt mar ez! Mindig veszekedesbutan en hivtam ot,h bekuljunk ki, sot ugy kertem sokszor bocsanatot,h nem is en voltam a hibas. Mostbo csinalta a feszkot, eleg csunya dolgokat vagott a fejemhez, szoval enbugy vagyok vele,h ha meg ezek utam is en keresnem, semmi tartas nem volna bennem. Nem?:(
2013. júl. 18. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Női logika: :D Kidobod, te vagy rá mérges és azt várod ő erőlködjön. Hát azt várhatod, ha ilyen vagy!
2013. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Bocs, ez tényleg női logika, kedves kérdező.

Szakítottál vele sms-ben, most nem akar veled beszélni, majd később megírja, hogy mikor viszi el a holmijait. Vagy csomagold össze és küldd el neki postával.


Ha ennyit vitatkoztok, akkor miért akarod, hogy folytatódjon? Mi értelme van így?

2013. júl. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

csak olyan jo volna, ha azt mondana egyszer o is,h sajnalja.. De o aligha tesz ilyet. Azert ragaszkodom hozza,mert szeretemnot es tudom,h o is engem. Csak ezek az allando vitak...

Amugy az en cuccaim vannak nala, nem forditva:)

2013. júl. 18. 13:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel, hogy mikor mehetsz a holmijaidért, és keress valaki mást.
2013. júl. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!