Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egyszerűen nem tudunk egymástól elszakadni?

Figyelt kérdés

Hiába beszéljük meg, hogy vége, sosincs vége.Nagyon szeretem, de szenvedek is tőle.

Már nem tudom mit tegyek, ez megy hónapok óta.


2013. júl. 18. 17:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
állj a sarkadra...mi tart mellette? ne vedd fel a telót,ne talizz vele..stb...majd észre veszi magát....neked is jobb lezs,mert biztos találsz normális kapcsit is,ha kikerülsz ebből a mókuskerékből
2013. júl. 18. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A szerelem.:D Az eszem tudja,hogy nem kéne, de mégis...
2013. júl. 18. 17:27
 13/18 anonim ***** válasza:
az általad leírtak alapján ez már messze van a szerelemtől.ez kapcsolatfüggőség...keress valakit,aki kimozdít innen...
2013. júl. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Gondolod ez az? Hát nem tudom, én szerelmesnek érzem magam.Régóta nem éreztem ilyet senki iránt.
2013. júl. 18. 17:32
 15/18 anonim ***** válasza:
"de vannak problémák, hol ő unja meg, hol én" ezt írtad,meg a szex sz 100%-nem bántani akarlak,de hol szerelem ez?!
2013. júl. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Nos hát nem tudom, nem volt még ilyen viharos kapcsolatom sosem.

Szexel az a baj, hogy bátortalan vagyok. A többit meg meglehetne oldani, ha hagyna rá időt nekem,vagy éppen én neki, de ez a hagyjuk egymást békén általában egy vita hevében van.Na de itt ezen gondokat nem részletezném.

Abban az állapotban úgy is látjuk jónak, csak utána...

2013. júl. 18. 17:44
 17/18 anonim ***** válasza:
ez így egy se veled-se nélküled kapcsolat,aminek előbb-utóbb az lesz a vége,hogy valaki hoz egy határozott és végérvényes döntést és tovább áll.Rajtad áll,vársz vagy lépsz.
2013. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet annyi különbséggel hogy mi nem szakítottunk még, de én már érzem hogy közeleg. Nem tudom megtenni mert nagyon szeretem, de nagyon szenvedek is és tudom hogy valószínűleg ez lesz a vége. Ezt be kell látni, ami nagyon nehéz...
2013. júl. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!