Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki tapasztalat? Elkezdtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rockii1995 kérdése:

Valaki tapasztalat? Elkezdtem a vissza szerzem az exem c ebookot olvasni (részletek lent)

Figyelt kérdés
meg már elküldtem a sématörő levelet is azóta egy hét telt el de még nem keresett az exem csak lájkolgatja a dolgaimat facebookon szerintetek a következő 2 hétben lesz változás? Esetleg ti már kipróbáltátok ezt a módszert és ha igen milyen eredményekkel?
2013. júl. 19. 16:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz, mert ez egy fasság.
2013. júl. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Cyklon ***** válasza:
LOL xDDD facebookon lesz változás? asd :D A facebooktól sok változást várhatsz az elkövetkezendő 1000 évben :D
2013. júl. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Pont hogy a pszichológiára alapszik ezért nem lehet az a szép szó a jellemzője amit írtál...
2013. júl. 19. 16:13
 4/14 A kérdező kommentje:
2. nem a facebooktól várom a változást xDD
2013. júl. 19. 16:14
 5/14 anonim ***** válasza:

Az e bookot nem olvastam ugyan, de...

Azt gondolod, hogy van egy bevált módszer, ami 100%, hogy minden esetben működik? Nagyon el vagy tévedve...

2013. júl. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
#3: és a pszichológia szerinted egzakt tudomány amúgy?
2013. júl. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem 100 %os nem is arról szól az egész hogy biztos eredmény az hogy vissza szerzem vele a másikat ez annál picit több tehát ezeket a lépéseket amik bele vannak írva megteszed nagyobb esélyed lesz a sikerre mert ezáltal önmagadat fejleszted,erősíted és így a másik számára vonzóbbá válsz :)
2013. júl. 19. 16:24
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy TAPASZTALATOKAT kértem és nem laikusok véleményét akiknek fogalmuk sincs az egészről :)
2013. júl. 19. 16:26
 9/14 anonim ***** válasza:
Jé, van ilyen könyv? Na, akkor én szerintem az exek nevében írok rá egy "Egy nagy frászt!" c. válaszművet. :)
2013. júl. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
hmm... érdekes hozzá állás kívánom neked hogy legyél hasonló szituban nem tudom hogy állnál hozzá további szép napot! ;)
2013. júl. 19. 19:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!