Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha így nevez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha így nevez a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Van egy barátom. Mikor együtt vagyunk nagyon jó. 1-szer felhívta őt egy havarja,aki kérdezte hog hol van,erre ő meg azt felelte,hogy a csajnál? Megkérdeztem tőle,hogy ezt szerinte,így kell kifejezni?azt mondta igen,mi ezzel a baj.. Sztetek normális dolog vagy természetes,hogy így hv engem barátai körében,nem pedig úgy,hogy a barátnőmnél?:/
2013. júl. 20. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Miért mit vártál mit fog mondani?
2013. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
az exem is mondott ilyet... a mostani pasim inkább a "barátnő"szót használja. ez még nem ok a vitára, hidd el:)
2013. júl. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek a barátja, nem úgy beszélt róla, hogy a csajomnál, hanem úgy hogy "a csajnál". Azért van egy kicsi különbség a kettő között. Nekem ez úgy jön le mintha nem is járnának, csak egy csaj lenne akivel vagy össze akar jönni vagy nem. Szerintem ez egyáltalán nem normális
2013. júl. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Inkább így nevezzen, mint úgy, hogy "az asszony". Szerintem ez még belefér, nem túl finom személyiségre vall, de nem is sértő. 21/F
2013. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem probléma. Én nem akadnék ki a helyedben.
2013. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ez gáz,sokat ne várj a kapcsolatotoktól

nekem az jön le ebből az egy szóból,hogy nem tisztel és tárgynak tekint

az hogy így mondta ergo beszélt rólad a haveroknak de valószínű nem tekint a barátnőjének vagyis érzelmek nem tudom mennyire vannak nála :/


olyan 20 év körülire tippelnélek titeket

2013. júl. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
azért ne vonjunk már le messzemenő következtetéseket ebből az egyetlen egy esetből
2013. júl. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem örülj, hogy nem tagadott le, és nem azt mondta, hogy épp kajál. :D annál minden jobb...
2013. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ő 22 én 21..köszi a válasz:(
2013. júl. 20. 13:18
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor nem is a hátad mögött nevez így ha te is tudsz róla :D nekem ez csak akkor esne rosszul ha már régóta együtt lennék vkivel, és mindig így mondaná
2013. júl. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!