Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen viselkedés célszerű,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen viselkedés célszerű, amikor képbe kerül egy harmadik?

Figyelt kérdés
Másfél éves kapcsolatunk ideálisnak mondható, tele szenvedéllyel, megértéssel, toleranciával. Tényleg egy nagyon jó kapcsolat. Azonban a környezetünkbe került egy nő, aki igen szép. A barátom is nagyon jó pasi. Aki ilyenkor nem félti a párját, az hazudik! Tudom azt is, hogy csak azt lehet vinni, aki hagyja magát. Segítsetek nekem, hogyan viselkedjek ebben a helyzetben? Belül nagyon aggódom, de természetesen nem mutatom ki. Kérlek, segítsetek nekem! És normális válaszokat adjatok, ha lehet, nem kell cikizni. Nők és férfiak véleménye is érdekel nagyon.
2013. júl. 22. 07:20
1 2
 11/14 Aspartia ***** válasza:
Mi a francra jó egy b*szott szép tál, amin nincs semmi? Egyébként undorítónak találom ,amikor valaki szétcs*szik egy szép kapcsolatot, komolyan ezeknek az embereknek ez jól esik?
2013. júl. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
5-ös! Nagyon sokat jelent ez nekem! Köszönöm! Próbálok megnyugodni, amiben rengeteget segítettél, és persze ti is, a többi hozzászóló. Felnőtt ember és szerető nő módjára viselkedem, ennél többet úgyse tehetek :) Majd meglátjuk. Akinek még van véleménye, tapasztalata ezekkel kapcsolatban, kérem írja le. Iszonyú sokat tud segíteni egy-egy vélemény, tanács.
2013. júl. 22. 11:54
 13/14 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen.


Egyébként ki ez a nő? Szomszéd? Munkatárs? A baráti kör tagja?

2013. júl. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
A szüleinek van egy barátja, Pestről néha lejön hozzájuk. Már 2-szer lehozta a lányát is magával. Na ő az. De szép és fiatalabb mint én :(( szerintem ezért van kisebbségi érzésem. Mondjuk 150 km-re lakik, az igaz, de attól félek, egy ilyen esetenkénti bogrács-buli alkalmával elindul valami.
2013. júl. 22. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!