Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Narcisztikus lenne a pasim?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narcisztikus lenne a pasim? Mit csinaljak? Dobjam vagy lehet valamit tenni?

Figyelt kérdés
Randizgatok egy sraccal, nagyon edes meg minden, de van egy ket olyan szemelyisegjegye, ami miatt megfordult a fejemben, hogy esetleg narcisztikus szemelyisegzavarban szenved: konkretan allandoan dicseri magat. Mindenben nagyon jo (mondjuk tenyleg, de ezt ki is hangsulyozza), ha megdicserem pl (mertmondjuk jo az agyban) csak annyit mond ra "Tudom!"nem birja elviselni ha valaki leelozi, pl biciklivel jar melozni es az ugyanazon az utvonalon jarokat, akiket mar igy latasbol ismer MINDIG le kell eloznie, haaznap reggel nem sikerul neki, delutan felemlegeti, megjegyzi es bosszankodik rajta. Mindentjol csinal elmondasa szerint. Jo munkaero, jol massziroz, jol foz, jol tanult egyetemen, esallandoan kapom az ivet hogy o mennyi mindenben jo. (legtobbszor ezek nem alaptalanok, de megis, miert kell allandoan kihangsulyozni?)A fonoke iszonyatosan frusztralja, utal neki dolgozni, talan nem viseli el, hogy valaki folerendelt viszonyban van vele?? Neha lekicsinyel ok nelkul. Pl multkor megjegyezte, hogy kicsi a mellem (36os ruhamerethez 100as mellboseggel rendelkezem es C-s kosarat hordok. Nem ket gorogdinnye de azertsosem volt ra panasz, sot,, eddig meg sem fordult a fejemben, hogy ne szamitana nagynak a mellem. Sztem NAGY. de neki kicsi. Az exenek nagyon kicsi mellei vannak egyebkent, szal nem hinnem hogy ez annyira zavarna. Fogalmam sincs miert kellett ez a beszolas.Orulnek ha valaki olyan valaszolna, aki tudja mivel jar ez a jellegu szemelyisegzavar, es felismeri hogy itt errol van-e szo vagy valami masrol. Szakertok, pszichologusok is irhatnak orulnek neki :) Vagy barmi sajat tapasztalat. Koszi

2013. júl. 22. 08:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Otos valaszolo, nagyon jol latod a helyzetet. Tenyleg sok a hasonlosag kozted es a pasim kozt. Koszi az otletet, valami hasonlot megprobalok, bar kulfoldon elunk es o nem magyar, de majd kitalalok valami hasonlot.
2013. júl. 23. 09:02
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem veszi eszre magat sajnos, mert amikor felhoztam a temat nagyon megsertodott es nem beszelt velem egy teljes napig. Utana magatol hozta fel a dolgot megint, hogy gondolkodott rajta es nagyon bantja, beszeljuk meg. Ez amugy nagyon pozitiv. Meg is beszeltuk de kb 5 percre ra mar megint kezdte az ondicseretet. Konkretan rakerdezett hogy na es milyen erzes egyutt lenni valakivel aki olyan nagyszeru, helyes es fiatal mint o (szobahozta hogy elotte egy idosebb pasival voltam, akinel o magat sokkal jobbnak tartja...) szoval nem igazan veszi magat eszre csak addig jut el, hogy van valami ami problemat general koztunk.
2013. júl. 23. 09:07
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért ezen a lelkiismeret-furdalás vonalon ne engedd el magad túlzottan. Én 2 éve vagyok egy ilyen pasi mellett és maximum rövid időszakokra sikerült békében élni együtt. Most kapott ultimátumot, hogy vagy kérünk külső segítséget (én is megyek vele, nem csak őt nyaggatnám), vagy ennyi volt. Ugyanazokat a vitákat futjuk még ma is. Ha facebookon valakit törlök, azt kikeresi, kitalálja, hogy ki már nem az ismerősöm és biztos azért töröltem, mert megcsaltam vele. Nincs az az Isten, akinek az ilyen ember elhisz bármit sajnos. Hiába szeretnének változni.
2013. júl. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
jezusom...utolso, koszi hogy irtal. Itt csak kezdodo kapcsolatrol van szo, barmikor megszakitom minimalis fajdalom mellett. De ez durva hova fajulhat. Azt hiszem, sulyos onertelkelesi zavar van a hatterben a legtobb esetben. A pasid orulhet, hogy ennyire kiallsz mellette, nem sokan tennek meg. Konnyebb szakitani ugye :P
2013. júl. 26. 00:46
 15/16 anonim ***** válasza:

Ismerek ilyet felnőttben - ez csak romlik.

NINCS olyan hatás, amit úgy tudna értelmezni, hogy ez nem személyes támadás, a meg nem előzött bringás is ilyen ám....


Bizonyára van oka a dolognak, - de nem tanácsolom, hogy maradj vele.

2013. júl. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Meg se forduljon a fejedben, hogy a lelkifurdalásod miatt vele maradj! Nem a te feladatod őt meggyógyítani akkor sem, ha ő egyáltalán nem tehet róla, hogy ilyen lett. Hidd el, ha vele maradsz, szenvedni fogsz mellette...arra meg semmi garancia nincs, hogy megváltozik. Ez nem a te feladatod!!!! Szerintem alap feltétele egy jó párkapcsolatnak, hogy boldog legyél benne...ha ez nincs (már pedig nincs), főleg már így az elejétől kezdve, akkor lépni kell minél előbb.
2013. júl. 27. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!