Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan segithetnék a barátomna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segithetnék a barátomnak legyözni a félelmeit, gátlásait?

Figyelt kérdés

Általánosságban kérdezem és nem a szexröl van szó:)

Nagyon sokszor negativ amúgy, és nem hiszi el magáról,hogy képes lenne dolgokra. Tart attól is,hogy mások mit gondolnak majd. Sokat beszélgettem erröl vele, de ha olyan szitu van "vissza esik".

Volt valakinek hasonló tapasztalata? Köszönöm annak aki válaszol.


2013. júl. 22. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:

én is iylen vagyok, de főképpen az engem ért rosz dolgok miat, amiknek én vagyok az előidézője.

szóval én magam próbálom megoldani, mert félek belevonni bárkit is.

ha a barátod már ezt elért hogy halgat rád, akkor haladós a dolog.

legjobb lenne, ha sikerülne munkát találnia, vagy bármi ami miatt azt érezheti hogy fontos tagja a társadalomnak.

2013. júl. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha irányitod beleviszed hüjeségekbe meg olyan élethejzetekbe aholl gátlásos és bizatztod hogy csinálja . Ha sokszor kerül ojen hejjzetbe akor nem fog izgulni lehet szokalan neki nem sokat mozdulki nincs ijen tapasztalata.

AHa puszilgatod simzed és egyéb modón szexúálisan fel izgatod akor tőb mindenre hajlamdó. Főleg ha veleld van.

Fál a kóvetkezmények tőll lehet sok rosz tapasztalata van az emberekel való komonikációrol sokat szivaták.

2013. júl. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Elsö köszi. 3 éve vagyunk amúgy együtt, és úgy érzem még mindig nem alakult ki a bizalom benne 100%osan.

Amúgy van munkája, ö a legszorgalmasabb, mégis selejtnek érzi magát.

Borzasztó nehéz, én mondom.

2013. júl. 22. 12:46
 4/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. júl. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mindketten 25 évesek vagyunk.
2013. júl. 22. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!