Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a összebújás mánia?! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a összebújás mánia?! Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

A barátom imád ölelgetni engem, meg csak úgy szex nélkül összebújni velem pl a kanapén. Közben nagyokat sóhajtozik. Nekem különösebben ez nem jó, talán még kicsit idegesít is. Nem értem mit szeretnek benne az emberek, pl gyiken is mikor ideális csajt jellemeznek a pasik, mindig ott van, hogy 'bújós'. Szóval ti hogy vagytok a dologgal, miért szeretitek?

18/l


2013. júl. 22. 14:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha szeretnéd a párodat nem idegesítene. Te is csak azért vagy vele hogy legyen valaki nekem ne magyarázd hogy nem.
2013. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy annyira romantikus típus. Nincs ezzel baj, csak ne itt sírd ezt el, hanem mondd a barátodnak, ha zavar :)
2013. júl. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Akszidentális Errőr ***** válasza:
100%
Jó ölelgetni akit szeretünk, ebben semmi extrém nincs.
2013. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Letüdőzöm az illatát, beletúrok a hajába meg hasonlók. Hogy ez miért jó!!! Hát az nem tom de jó érzés hogy ott van hozzám közel.
2013. júl. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretem a páromat, ezért is hagyom neki, csak nem értem.
2013. júl. 22. 14:40
 6/22 anonim ***** válasza:
85%
Azért mert jó néha "csak" összebújni és érezni hogy ott van melletted az akit szeretsz. Nem kell ahoz szex vagy fellengzős szónóklat, csupán ennyi. Ezzel is lehet éreztetni hogy fontos vagy valakinek.
2013. júl. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
65%
Inkább verjen? Hülye p*csa..
2013. júl. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Szerintetek nem esik neki rosszul, nem fog megsértődni ha ezt elmondom neki?
2013. júl. 22. 14:43
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Mi férfiak gyakran vágyunk ilyesmire, de sajnos nem igazán élhetjük ki, mert ti tényleg inkább a verésre meg a megalázásra vágytok, mint a romantikára.
2013. júl. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
56%
Debil picha... közöd nincs a barátodhoz.. azért nem tetszik.. meg mit nem értesz rajta te buta ?! Hogy fejezze ki a szeretetét másképp ? Talán úgy hogy kétszer beleveri a fejed a falba ? Vagy mi ?!
2013. júl. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!