Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a összebújás mánia?! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a összebújás mánia?! Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

A barátom imád ölelgetni engem, meg csak úgy szex nélkül összebújni velem pl a kanapén. Közben nagyokat sóhajtozik. Nekem különösebben ez nem jó, talán még kicsit idegesít is. Nem értem mit szeretnek benne az emberek, pl gyiken is mikor ideális csajt jellemeznek a pasik, mindig ott van, hogy 'bújós'. Szóval ti hogy vagytok a dologgal, miért szeretitek?

18/l


2013. júl. 22. 14:37
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Ha szerelmes vagy, ne akard ezt megérteni:) Add át magad a testének, érintésének.

Ahogy irta valaki feljebb ...beletúrni a hajába, letüdözni az illatát:) Na ez a szerelem.

2013. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Olyan ez, mint valami drog. Komolyan. Jó érzés nagyon.
2013. júl. 22. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Szerintem nem csak ölelgetéssel lehet kifejezni a szeretetet, sokszor egy meghitt pillanat, vagy mosoly nekem többet jelent.
2013. júl. 22. 14:46
 14/22 Bino ***** válasza:
100%
Én imádom, ha a barátom hozzám bújik és szimatolgatja a hajamat.:)
2013. júl. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

"Szerintem nem csak ölelgetéssel lehet kifejezni a szeretetet, sokszor egy meghitt pillanat, vagy mosoly nekem többet jelent." Nem vagyok benne biztos,hogy szerelmes vagy. Olyankor iszonyatosan vágysz a másik testére, illatára, csókjaira. Nekem nem tudja ezt helyettesiteni egy mosoly, vagy egy meghitt pillanat. Öt akarod, felfalni, érezni, belé bújni.

3 év után is ezt érzem, megbolondulok érte.

2013. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
nekem 2 pasim volt eddig. Az egyikbe szerelmes voltam a másikba nem. Akinél szerelmes voltam imádtam hozzábújni és imádtam amikor ő bújt hozzám. Akibe nem voltam szerelmes azt meg inkább nem ölelgettem és zavart ha bújt hozzám. Bár kedveltem a srácot de nem voltam szerelmes!!! Úgyhogy magyarázhatod nekem hogy az vagy mert ha az lennél most nem lenne itt ez a kérdés. Ennyi.
2013. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Minden embernek más és más a szeretetnyelve. A tiétek talán nem azonos, neki a testi érintések a fontosak, neked pedig valami más. Esetleg próbáljátok meg közösen kitölteni a szeretetnyelv-tesztet (ha így beírod a keresőbe biztosan megtalálod). Így a barátod is megtudja, mi az, amitől igazán szeretve érzed magad, és te is tisztába jössz az ő igényeivel. Még akkor is jó lehet, ha nálad nem ez a fő probléma. :)
2013. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

nincsen semmilyen más szeretetnyelve... ne legyetek hülyék.


Nem szerelmes a barátjába, nem is szereti szerintem ,ezért idegesíti őt, ha hozzábújik. Ennyi.. nem kell túlbonyolítani.


Majd talál egy olyan gyereket, aki megmozdít benne valamit, na majd akkor nem fogja idegesíteni...


A mai kapcsolatok 60% érdekkapcsolat... félnek egyedül lenni, esetleg cikinek találják a szingli létet... én egyáltalán nem lepődtem meg a kérdésen..

2013. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát én imádok a barátomhoz bújni, és imádom, ha ő bújik hozzám, mert szerelmes vagyok belé, és szeretem érezni, ahogy dobog a szíve, az illatát, meg a közelségét. Szerintem sem vagy szerelmes, csak nincs más...
2013. júl. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 ManderleyRe ***** válasza:
Mert jó érzés, megnyugtató ott lenni a karjaiban. Csatlakozom, a "nem vagy szerelmes" klubhoz, ha szeretnéd megőrülnél azért, hogy a kanapén hozzábújhass.
2013. júl. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!