Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a összebújás mánia?! Ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a összebújás mánia?! Ti szeretitek?

Figyelt kérdés

A barátom imád ölelgetni engem, meg csak úgy szex nélkül összebújni velem pl a kanapén. Közben nagyokat sóhajtozik. Nekem különösebben ez nem jó, talán még kicsit idegesít is. Nem értem mit szeretnek benne az emberek, pl gyiken is mikor ideális csajt jellemeznek a pasik, mindig ott van, hogy 'bújós'. Szóval ti hogy vagytok a dologgal, miért szeretitek?

18/l


2013. júl. 22. 14:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, lehet velem van baj de én imádom, hogy a férjem bújós. Egyetlen egy dolog van amit nem szeretek, de annak megvan az oka.


Ő szeretne összebújva aludni, amit viszont én nem szeretek, mert nem tudok úgy elaludni. Nem tudom miért van ez, de sajnos ez a helyzet.


Mikor ezt elmondtam neki, megértette, tudta, tudja hogy szeretem, oda vagyok érte, de alvásnál nem ölelkezünk és nem bújunk. Még sajnált is, mert az után, hogy összejöttünk, fél évembe került mire bevallottam neki ezt, így addig keveset aludtam és sokszor voltam fáradt.


Szerintem mond el neki. Bár ismétlem nekem csak alvásnál van bajom az összebújással.


Ez még nem jelenti azt hogy nem szereted. Bár előfordulhat hogy rosszulesik majd neki egy kicsit.


27/N

2013. júl. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Szerintem is igenis létezik szeretetnyelv. Ha a barátommal vagyok attól érzem jól magam ha hozzá tudok érni. Megölelni, hozzábújni vagy csak megsimogatni. Alvás közben jól esik legalább félig átölelni vagy csak érezni hogy ott van mellettem. Viszont barátokat, családtagokat bármennyire is kedvelem, szeretem a frászt hozzák rám mikor megölelnek, hozzámérnek. Komolyan a sikítófrász kerülget, mert kiborulok az ilyesfajta érintkezéstől.


Viszont az esetedben tényleg az lenne a legjobb ha elmondanád a barátodnak, hogy érzel és ha nem tudtok közös nevezőre jutni, (kevesebb ölelgetés, vagy továbbra is elviseled) akkor sajna a későbbiekben ez sok konfliktust szülhet és jobb elválni, hogy mindenki megtalálja a hozzá passzoló párt.

2013. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!