Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Nektek tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Nektek tényleg ennyire fontos a törődés, hogy foglalkozzon veletek a párotok?

Figyelt kérdés
Persze mindenkinek fontos, de az én párom kifejezetten igényli. És egyébként milyen formában igénylitek a törődést? Mert persze az is a törődés egy formája, ha a párotok mos főz takarít nektek. És nem feltétlen szexuális jellegű törődésre gondolok. Szimpla kedveskedésre. Mi esik Nektek jól? Egyébként úgy tudom, az ilyen férfiakra különösen figyelni kell majd, ha születik egy gyermekük. Ne érezzék úgy, hogy a gyermek miatt Ők nem kapnak elég figyelmet. Ebben van valami nem?

2013. júl. 22. 22:45
 1/5 Cyklon ***** válasza:
100%
Minden ember más és más. Van aki igényli a törődést,van aki csak a sexig kéri a törődést :D
2013. júl. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mos, vasal, főz-süt, takarít, szexel (csak velem), nem esik nagyon nehezére néha rám mosolyogni legalább egy kicsit - ennyi. :)
2013. júl. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és nem felejti el a születésnapomat.
2013. júl. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy a párod sokkal többet tesz a kapcsolatotokért és az zavarja, hogy te szinte semmit sem teszel?
2013. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem, szerintem nem erről van szó. Csak igényli, hogy foglalkozzak vele, figyeljek rá. Ami persze meg is van. Csak érdekel, hogy ti minek örültök. Ha hozzátok bújnak, megölelnek, csókokat kaptok... vagy ezek olyan mindennapi dolgok és néha zavaróak?
2013. júl. 23. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!